Субота, 18 Травня, 2024

Львів’янам видаватимуть персоналізовані картки для проїзду автобусами

Невдовзі львів’яни, які зареєстровані в нашому місті, отримають спеціальні персоналізовані квитки для проїзду автобусами, пише сайт lviv-future. Як повідомило радіо “Львівська Хвиля”, отримати такі картки-квитки зможуть лише ті, чиє місце проживання зареєстроване у Львові. Детальніше про картки для проїзду в львівських автобусах, які вже невдовзі запровадять, читайте нижче.

Так, всі зареєстровані у Львові мешканці міста отримають таку персоналізовану картку, яку можна буде поповнювати і за допомогою якої можна буде розплачуватися за проїзд в громадському транспорті. Ті, хто належить до пільгової категорії, також отримають персоналізовані картки для проїзду. Доступними для користування такі картки стануть вже із запровадженням електронного квитка у Львові. 

Всі ж інші мешканці нашого міста чи ті, хто тут проїздом, будуть змушені купувати квитки. Доступним варіантом оплати проїзду залишаться і разові квитки, які можна буде придбати у водія транспортного засобу. Однак керівник департаменту житлового господарства у Львові Олександр Одинець зазначає, що в такому випадку квиток коштуватиме дорожче, ніж тоді, коли користувач поповнить картку на певну суму. Разовий квиток у водія залишиться неперсоналізованим.

Персоналізовані квитки для оплати проїзду у Львові можна буде невдовзі отримати на вулиці Горбачевського, а також у міських ЦНАПах. Систему для отримання електронних квитків у Львові хочуть максимально спростити і зробити доступною та швидкою для всіх. 

Зазначимо, що електронний квиток на проїзд в громадському транспорті запрацює у Львові вже з середини січня наступного року. Тим часом львівські активісти починають бити на сполох, зазначаючи, що вартість разової поїздки може зрости аж до п’ятнадцяти гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.