Понеділок, 15 Липня, 2024

Львів’яни обурені проєктуванням вулиці Богдана Хмельницького

Мешканці Львова скаржаться дедалі частіше на те, що на багатьох вулицях нашого міста жахливе проєктування, яке не дає змоги нормально пересуватися автомобілям і створює проблему затримки транспорту, повідомляє сайт lviv-future. Так, на днях львів’янка розмістила допис у Facebook про те, що є проблема з проєктуванням заїзду з вулиці Богдана Хмельницького на вулицю Височану.

Львів’янка поскаржилася громаді, що заїзд на цьому відрізку дороги просто неможливий.

“Там дві машини не роз’їдуться, водії будуть наїжджати на тротуари. Хто так проєктує? (ред.)”, – скаржиться спостережлива львів’янка.

У зв’язку з цим обурені містяни просять, аби ширину заїзду повернули такою, якою вона була до нового проєктування вулиці.

“Там їздить багато автомобілів – їздять до садочків, поліклініки, приватної клініки. Ви там не їздите, тому не знаєте (ред.)”, – каже містянка.

Таке рішення і справді можна вважати необдуманим, тому що розв’язка мала б бути безпечною та комфортною для всіх учасників дорожнього руху.

Свідками неодноразових проблем транспортного руху на цій вулиці не раз ставали перехожі – кажуть, що не раз бачили, як машини їхали “в лоб” і не могли розминутись з вантажівками. Львів’яни кажуть, що там “на око” видно те, що заїзд є занадто вузьким, тому скаржаться на львівських урбаністів, які так спроєктували дорогу, що зробили нормальний заїзд неможливим.

З цією скаргою львів’янка звернулася до “Гарячої лінії міста Львова”, а звідти скерували звернення до Львівського комунального підприємства “Львівавтодор”. Результат від звернення поки що не надійшов.

Львів’яни сподіваються, що влада та чиновники їх почують і повернуть стару ширину заїзду на вулицю Височану, зроблять зручне перехрещення, розгалуження та злиття транспортних потоків.

Фото очевидиці

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.