Понеділок, 27 Травня, 2024

Не в січні, а в червні: у Львові знову перенесли запуск системи е-квитка

У Львові вкотре затримуються із запуском системи єдиного електронного квитка. Так, цими днями в Управлінні транспорту департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради повідомили нову дату запуску е-квитка, пише сайт lviv-future.

Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління, “повноцінний” старт роботи електронного квитка у львівському транспорту очікується лише з початком червня. Що стосується попередньо озвученої дати, 13 січня, то з цього дня користування безготівковою системою оплати проїзду зможуть лише пільгові категорії.

З січня 2022-го року пільговики лише розпочнуть навчатися, як користуватися електронним квитком. Іншим же доведеться дочекатися червня, щоб забути про оплату готівкою у транспорті.

Також Орест Олеськів повідомив, що міська рада може розпочати повноцінну роботу системи з 13-го січня, як і планувалося раніше, однак система може працювати некоректно – глючитиме або ж неправильно зніматиме кошти з картки.

Нагадуємо, що з 8-го грудня у Львові розпочали видачу персоналізованих електронних квитків для пільгових категорій. Зараз Львівська територіальна громада налічує 17 локацій видачі таких квитків. Цього тижня стартувала видача е-квитків для людей з особливими потребами.

Зазначимо, що електронний квиток у Львові впроваджують ще з 2012-го року, однак тоді проєкт загальмували і реанімували лише кілька років тому. Вже в серпні – на початку вересня цього року львів’яни мали б спробувати користування е-квитком, а керівник проєкту із впровадження електронної системи оплати проїзду Роман Лев запевняв мешканців нашого міста, що нова система запрацює з 13-го січня з вірогідністю у 95%.

Отримати відповіді на питання стосовно нової системи оплати проїзду можна, зателефонувавши на телефон “гарячої лінії”: 0-800-303-007.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.