Понеділок, 17 Червня, 2024

У центрі Львова встановлять вбиральню за 5 мільйонів гривень

«Львівводоканал» оголосив електронну закупівлю модульної вбиральні, яку планують встановити на проспекті Свободи у Львові до кінця поточного року. Її початкова вартість перевищує 5,2 мільйони гривень. Далі на lviv-future.

Про це стало відомо через відомості системи ProZorro, де ЛКП «Львівводоканал» оголосило закупівлю на облаштування  автоматизованої модульної вбиральні на проспекті Свободи у місті Лева. 

Деталі закупівлі «золотої» вбиральні

На сайті електронної системи публічних закупівель зазначається, що стартова ціна для встановлення такої вбиральні становить 5 238 600 гривень. Аукціон розпочнеться 29-го листопада. А вже до кінця року цей автоматизований туалет постане на головному проспекті міста. 

Зазначається, що така модульна вбиральня повинна передбачати різні потреби населення: одна кабінка призначена для людей із обмеженими фізичними можливостями та батьків із малюками, ще дві кабінки будуть звичайного типу,  одна кабінка використовуватиметься для обслуговування.

Замовник послуг вимагає встановлення такого основного обладнання: автоматичної подачі мила та води для миття рук, безконтактної автоматичної сушарки для рук, санітайзера, контейнера для паперу, вентиляції та підігріву повітря, сповивального столика для переодягання немовлят та поручнів для маломобільних груп населення. 

Розрахуватися за відвідини вбиральні можна банківською платіжною карткою. Проте перебування там обмежене 15 хвилинами, про ліміт вам сповістить таймер та часткове відкривання дверей після спливання часу використання. Крім того, такий автоматизований туалет повинен передбачати: наявність кнопки виклику допомоги, можливості відкриття дверей в автоматичному та ручному режимі й встановлення датчика присутності особи в кабіні вбиральні. 

Проблема з громадськими туалетами у Львові 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\32.jpg

Знайти вбиральню у центрі міста –  справжній квест. Один за одним позачинялись усі громадські туалети, а кав’ярні не завжди раді допомогти у цій справі, якщо ти не клієнт закладу. Особливо гостро цю проблему відчувають вагітні жінки чи батьки з маленькими дітьми. Містяни нарікають, що біотуалети не покривають потреб населення, тим більше вони не мають освітлення та не є зручними для дітей та дорослих. 

У травні цього року місто почуло потреби львів’ян і вирішило закупити модульні туалети. Подібні вбиральні можна побачити у багатьох європейських та українських містах. До прикладу, перший модульний туалет встановили в Івано-Франківську ще у 2015 році. Тоді він обійшовся місту в один мільйон гривень. Два роки тому одномісні модульні вбиральні з’явилися у центральних частинах Вінниці та Хмельницького. Такі туалети коштували теж в районі одного мільйона гривень. 

Водночас вартість тримісного модулю українського виробництва у центрі Львова попередньо встановлювали на рівні 4 мільйонів гривень, та через пів року ціна зросла до 5,2 мільйона, як бачимо у системі ProZorro.

Додамо, що в планах мерії встановлення автоматизованої модульної вбиральні також у міському центральному парку – імені Івана Франка. Там планують розташувати двомісний туалет. Вхід до вбиральні буде платним. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.