Понеділок, 15 Липня, 2024

У львівських трамваях запровадили нововведення: тепер відкрити двері може кожен пасажир

Така опція почала діяти в тестовому форматі від 14 лютого. Про це повідомили у прес-центрі ЛМР. Більше на lviv-future.com.ua.

Як зазначається, у Львові розпочалася акція «Збережемо тепло разом». Тепер пасажири трамваїв можуть самостійно відкривати двері. 

Адже трамваї, які були закуплені у Берліні (марки КТ-4-D) та трамваї «Електрон» мають спеціальну функцію, з допомогою якої двері в транспортний засіб може відкрити кожна людина. Для цього в трамваях є потрібна кнопка назовні та всередині.

Така ініціатива можлива тільки з дозволу водія, котрий може контролювати цей процес. Скористатися кнопкою можна у трамваях №8, 6 та 3 на спеціальних зупинках. 

Варто підкреслити, що поки акція відбувається в тестовому режимі, тому має певні обмеження в часі. А саме, функція не буде працювати в години пік. Відтак, графік роботи є наступним: з сьомої години по десяту; з шістнадцятої години по двадцяту – в будні дні.

Мета акції «Збережемо тепло» разом є забезпечити економію опалення в транспортних засобах. Оскільки таким способом двері відкриватимуться тільки там, де є пасажири. Крім того, важливою частиною акції є допомогти львів’янам навчитися та пристосуватися до нововведення. Адже надалі така функція має працювати в звичному режимі.

Влітку самостійне відкриття дверей пасажирами стане особливо актуальним, оскільки тоді буде важливо зберігати проходу кондиціонерів в салонах трамваїв.

Цікаво, що таку функцію планували впровадити ще у 2019 році. Однак через пандемію коронавірусу та карантинні заборони у «Львівелектротрансі» відмовилися від такої ініціативи.

Нагадаємо, вже до кінця 2022 року мешканці Львівщини зможуть використовувати е-квиток в громадському транспорті. Така опція надасть можливість оплачувати проїзд однією карткою і по місту, і по регіону. Крім того, проїзд можна буде оплачувати з допомогою спеціального додатка у смартфоні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.