Понеділок, 27 Травня, 2024

Зі Львова курсуватимуть нові авіарейси до закордонних курортів

Попри епідемію коронавірусу авіакомпанії відновлюють рейси та оголошують нові напрямки. Нещодавно Державна авіаційна служба України надала дозвіл українським авіакомпаніям SkyUp та Windrose на десять рейсів зі Львова, пише lviv-future.com.ua.

Зокрема, це дев’ять чартерних рейсів до курортів Туреччини, Єгипту, Чорногорії та ще один регулярний рейс до міста Салоніки, що в Греції. Накази про надання права експлуатації повітряних ліній оприлюднено на сайті Державної авіаслужби України.

Якщо детальніше, то авіакомпанія Windrose виконуватиме чартерні рейси до Шарм-ель-Шейха та Хургади (Єгипет), а також до Бодрума й Анталії (Туреччина). Рейси виконуватимуть не менш ніж один раз на тиждень або не менш ніж три рази на місяць. Право на експлуатацію цих повітряних ліній, як і передбачено для чартерних рейсів, діятиме лише певний час – перельоти виконуватимуть з 27 березня до 29 жовтня 2022 року.

Крім того, компанія Windrose з 27 березня виконуватиме регулярний рейс до міста Салоніки (Греція). Право на ці перельоти діятиме необмежений термін.

А от інша компанія – SkyUp – виконуватиме чартерні рейси до Шарм-ель-Шейха, Хургади, Марси Алам (Єгипет), Анталії (Туреччина) та Тівата (Чорногорія). Перельоти виконуватимуть не менш ніж один раз на тиждень або не менш ніж три рази на місяць, починаючи з 27 березня й до 29 жовтня 2022 року.

Додамо: нещодавно також анонсував кілька нових рейсів зі Львова угорський лоукостер Wizz Air. Авіакомпанія запускає наприкінці березня рейси до Барселони (Іспанія) та Брюсселю (Бельгія). Схожі напрямки зі Львова обрав й ірландський лоукостер Ryanair. Шість нових рейсів цієї компанії почнуть виконувати теж з березня цього року. Зокрема, це ті ж напрямки до Барселони й Брюсселю, а ще до Стокгольма (Швеція), Нюрнберга (Німеччина), Ґданська (Польща) та Загреба (Хорватія).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.