Середа, 28 Лютого, 2024

Сквер на вул. Кульчицької. Чи буде?

Зелені зони відпочинку, парки, сквери – це те, чого так не вистачає великим містам. Адже, зважаючи на щоденний шум і галас великого міста, асфальт, тротуари, безперервний потік авто, іноді просто необхідно сісти і відпочити у лоні природи. Дуже добре, коли влада того чи іншого міста це розуміє і сприяє розвитку таких зелених зон у себе. І хочеться кричати тоді, коли у людей забирають останні парки чи то сквери, позбавляючи їх можливості відпочивати у такому місці. Одну з таких історій якраз маємо у Львові. Йдеться про сквер , що на вулиці Кульчицької.

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-future», вже тривалий час у Залізничному районі Львова йдуть бої за зелену територію, що на Кульчицької, 18. По одну сторону барикад – місцеві депутати та мешканці цього району, по іншу – забудовник та його оточення, в яких на меті знищити сквер.

Станом на сьогодні цю територію вже почали активно переоблаштовувати. Зокрема з’явились тут пішохідні доріжки, лавочки. Зважаючи на те, що сквер прилеглий до церкви (Храм Всіх Святих Українського Народу) та школи (ліцей №18), то він є просто життєво необхідним у цій локації. Ним щоранку йдуть діти до школи, щонеділі та в інші дні  – це дорога багатьох до церкви. До речі, у часі Великодніх свят тут, на території скверу, освячують великодні кошики. Це місце для прогулянок, відпочинку та різного роду дозвілля. Але у когось на територію інші плани. Відтак, група ініціативних львів’ян, серед яких є депутати, прикладають максимальні зусилля, щоб зберегти сквер.

Однією з головних активісток у цій справі є новообрана депутатка від Залізничного району Львова Уляна Пак. Жінка вже тривалий час веде боротьбу за цю зелену територію. Деталями та новинами у рамках цієї теми вона ділиться з громадськістю, зокрема публікує пости у соціальній мережі ФБ.

За інформацією п. Уляни, тільки у грудні вже пройшло 3 засідання щодо справи скверу на Кульчицької (2, 8, 16 грудня). Наразі його доля невирішена, але ми сподіваємося, що цей сквер таки буде у Львові!

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.