Середа, 24 Квітня, 2024

У Львові тестують бета-версію оновленого порталу мешканця

Невдовзі у Львові має розпочати свою роботу новий електронний сервіс для містян, пише сайт lviv-future. Цими днями в Львівському ІТ Кластері повідомили, що мешканці міста вже можуть протестувати бета-версію порталу львів’янина і оцінити його сучасність та численні інші переваги.

Портал мешканця Львова в оновленому варіанті

Львів’яни добре знають, що ще п’ять років тому, в 2015-му році, в нашому місті запустили портал мешканця і тоді саме наше місто стало першим серед інших українських міст, які запровадили таку новацію.

Звісно, за час, який минув від початку роботи порталу, його розробники не забували про постійне удосконалення та збільшення функціоналу. За п’ять років існування львівський портал мешканця здобув чимало постійних користувачів. Дбаючи про комфорт та зручність львів’ян, портал вирішили оновити у всіх сенсах цього слова і значно поліпшити як сам дизайн сайту, так і функціональні можливості.

Новий портал мешканця з новими можливостями

Розробники зазначають, що оновлений портал мешканця Львова відкриє низку нових можливостей для містян. Так, до прикладу, тут можна буде замовити адміністративні послуги, подати електронне звернення чи запит на публічну інформацію, оплатити послуги та штрафи та багато іншого. Все це та багато іншого стало можливим завдяки інтеграції порталу в різні сервіси – наприклад, сервіс електронного документообігу.

Львів’ян закликають протестувати демо-версію оновленого порталу, аби на власному досвіді переконатися у всіх його можливостях та інноваційності.

Зауважимо, що вперше нову версію електронного порталу мешканця Львова продемонстрували в жовтні цього року, на форумі міського самоврядування. Загалом, на оновлення порталу мешканця Львова у розробників пішло майже два роки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.