П’ятниця, 24 Травня, 2024

Заповнити декларацію з сімейним лікарем львів’яни тепер можуть в режимі онлайн

Пандемія диктує свої умови і величезна кількість сервісів та послуг переходить в електронний режим, розповідає сайт lviv-future. Так, серед останніх новин стосовно переходу послуг в дистанційний формат – впровадження можливості заповнити декрацію з сімейним лікарем в режимі онлайн.

Така можливість тепер доступна завдяки мобільному додатку HELSI. Завдяки цій розробці львів’яни отримали змогу шукати сімейних лікарів, записатися на прийом до медика, а також – заповнити декларацію з сімейним лікарем.

Окрім того, мобільний додаток дає змогу скасувати візит до медика або ж знайти доступні ліки в міських аптеках Львова. Варто зауважити, що пошук медиків відбувається за адресою місця проживання, за віковими категоріями, типом медичного закладу та за стажем роботи медика.

Для самих же медиків ця розробка допоможе зручніше вести перебіг захворювання пацієнтів.

В планах розробників також – зробити так, щоб львів’яни мали змогу пройти електронну консультацію в медиків. Це відбуватиметься наступним чином: пацієнти роботимуть відеодзвінок медикові, розповідатимуть про те, що саме їх тривожить та демонструватимуть при можливості симптоми. Розповідаючи про перебіг захворювання, наприкінці львів’яни зможуть отримати лікарський висновок і вказівки до подальшого лікування захворювання.

Ще одна новація мобільного додатку, яку також планують впровадити в Україні, це можливість переглянути діагноз після прийому в лікаря, ознайомитися з лікарським рецептом в електронному режимі тощо.

Зауважимо, що HELSI – це сучасна надійна електронна медична система, покликана полегшити пошук лікарів в Україні. Система співпрацює з пацієнтами, державними та приватними медичними закладами в країні і гарантує пацієнтам та медикам цілковиту конфідеційність.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.