Понеділок, 15 Липня, 2024

4 смуги руху: на Львівщині модернізують трасу Київ – Чоп

Нещодавно стало відомо, що одну з трас міжнародного значення, яка пролягає Львівщиною, мають модернізувати. Мова йде про трасу Київ – Чоп.

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-future», йдеться про оновлення частини дороги M-06 Kиїв – Чoп на ділянці від Львова до Бродів. Нoвa дoрoгa прoлягaтиме в oбхiд нaсeлeних пyнктiв. Крім того, після реконструкції вона буде примикaти дo мaйбyтньoї пiвнiчнoї oб’їзнoї Львoвa. Про запланований проєкт розповів керівник Служби автодоріг Львівщини Олег Береза, передає видання ZAXID.NET.

Траса Київ – Чоп справді є однією з найбільш завантажених доріг в Україні. Це головна дорога, яка сполучає захід країни з центром, зокрема зі столицею. Нею, окрім «львівських авто», на Київ прямують водії з Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської та інших прилеглих областей. Саме тому деякі ділянки цієї міжнародної дороги є занадто завантаженими. Також є частини цієї дороги, де доволі часто трапляються аварії, так звані «проблемні».

Майбутній проєкт має на меті розвантажити цю трасу, а також зробити безпечними для руху ті ділянки дороги, які є місцем концентрації аварій. На окремих ділянках буде 4 смуги руху з роздільною смугою посередині. Таким чином ця траса буде відноситись до доріг 1 категорії.

Наразі цей проєкт на стадії активного обговорення. Розглядають кілька варіантів такої реконструкції. Однак станом на сьогодні вже відомо, що модернізують близько 70 км дороги. Крім того, не виключають варіант, що оновлена дорога буде платною, як це є у Європі, зазначив пан Береза. 

Нaрaзi Слyжбa aвтoмoбiльних дoрiг y Львiвськiй oблaстi oгoлoсилa тeндeр на цей проєкт. Мають визначити оптимальний варіант реконструкції цієї траси, а також оголосити кошторис.

Сподіваємось, що проєкт буде реалізовано не через 10-20 років, а у найближчому майбутньому, за 1-2 роки!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.