Субота, 18 Травня, 2024

Ковзанка на дорогах міста Львова

Поковзатися у Львові можна не тільки в центрі на облаштованому місці, а й на дорогах, розповідає сайт lviv-future. Так, львів’яни скаржаться на неналежний благоустрій на Левандівці, а саме – на перехресті вулиць Повітряна та Сяйво.

Тут утворилася справжня ковзанка, чому сприяло просідання дороги та витік гідранту або ж блоку гілки водопроводу, про що повідомив львів’янин. І це все при тому, що буквально нещодавно на цій ділянці проводили ремонтні роботи.

“Ось по фото навіть видно, що перехрестя та пішохідні переходи покриті льодом… А поруч тут – школа та парк, тому людей тут ходить багато. ДТП – лише питання часу (ред.)”, – скаржиться очевидець.

Містянин розповідає, що застав на цьому ділянку скутериста, який тут проїжджав і через льодові утворення не впорався з керуванням та впав. Чоловік, за свідченнями очевидця, розбив собі чоло через неналежний благоустрій перехрестя.

З цією проблемою львів’янин звернувся до комунальників – йому відповіли, що просідання дороги там немає. Сам же витік води там ліквідували та пообіцяли, що благоустрій на проблемному перехресті відновлять до двадцятого грудня.

Зауважимо, що через зміну погоди львів’ян вкотре закликають бути обережними, особливо за кермом. Вже найближчими днями в нашому місті прогнозують значне погіршення погодних умов, погану видимість на дорогах і ожеледицю. Якщо ж львів’яни стануть свідками схожих ситуацій і виявлять проблеми на дорогах нашого міста, то їх закликають одразу повідомляти на “Гарячу лінію міста Львова”, аби оперативно реагувати на проблеми та не допустити, щоб люди травмувалися. Тут повідомлення скерують до відповідних служб та швидко усунуть проблему.

Поки що комунальні служби міста активно працюють над тим, щоб пересування для всіх учасників дорожнього руху було максимально безпечним.

Фото очевидця

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.