П’ятниця, 24 Травня, 2024

На Львівщині за майже 20 мільйонів євро відремонтують дорогу до майбутнього пункту пропуску

На Львівщині стартує великий ремонт дороги державного значення до майбутнього пункту пропуску, розповідає сайт lviv-future. Йдеться про ремонт на відрізку дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. У Львівській обласній державній адміністрації повідомили подробиці ремонту.

Ремонт триватиме два роки і за цей час планують відновити 40 кілометрів дороги. На ремонт витратять майже 20 мільйонів, як повідомив заступник голови обласної адміністрації Юрій Бучко. Дорога вестиме до майбутнього пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце.

Кошти на дорожній ремонт Україні надав польський Уряд на кредитних умовах. Планується, що відремонтована дорога відповідатиме європейським зразкам та вимогам. В ході великого ремонту буде відновлено дванадцять мостів, буде оновлене освітлення та буде облаштовано тротуари.

Таким чином, об’єкт хочуть ввести в експлуатацію вже через два роки. Що стосується майбутнього нового пункту пропуску, то його фінансує польський Уряд. Вартість будівництва пункту сягає понад 100 мільйонів злотих і його реалізують за чотири роки. Поки що завершуються тендерні процедури, після чого стартують будівельні роботи.

В обласній адміністрації також зазначають, що ця дорога має надзвичайно важливе значення – передусім, для розвитку Самбірського району та прикордонних територій. Ремонт дороги служитиме важливим імпульсом для розвитку інфраструктури прикордонних територій.

Зазначимо, що пункт пропуску з’явиться в Мальховіце. Це буде автомобільний пункт пропуску разом з усією супутньою інфраструктурою та внутрішніми спорудами. Планується звести спільне приміщення для українських та польських прикордонників і митників.

Нагадуємо, що про появу цього пункту пропуску стало відомо ще з 2016-го року. У Польщі вже взялися за ремонт дороги від Перемишля до Мальховіц.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.