Неділя, 19 Травня, 2024

На Львівщині відремонтують понад 300 км доріг та відновлять мости

У межах програми «Велике будівництво» на Львівщині цього року планують відремонтувати 336 кілометрів доріг державного та місцевого значення, а також відновити 52 мости. Про це, інформує сайт lviv-future.com, 22 лютого під час брифінгу розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Планують облаштувати якісне дорожнє полотно до українсько-польського кордону. Зокрема, свого ремонту дочекається дорога Червоноград – Рава-Руська. Працюватимуть дорожники також у Хирові та Нижанковичах.

Серед найскладніших проєктів, які планують реалізувати цьогоріч, – облаштування Західної об’їзної дороги Львова та облаштування там транспортних розв’язок на різних рівнях. А от другим складним проєктом є «Мале Карпатське коло» (це дороги Київ – Чоп та Сколе – Славське).

Там передбачений не лише ремонт, а й значне розширення проїзної частини. Керівник Служби автодоріг Львівщини Олег Береза у коментарі «ПравдаТУТ Львів» додав, що там зроблять реконструкцію штучних споруд, мостів, а ще облаштують пішохідні й велодоріжки. Загалом, проєкт «Мале Карпатське коло» має на меті з’єднати дорогами рекреаційні курорти Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття та скоротити час в дорозі.

Облаштують цього року під’їзди до курортних містечок Львівської області – Трускавця та Моршина. Також завершать капітальний ремонт дороги Стрий – Ізварине. Ця дорога з’єднає всю Україну.

Крім того, цьогоріч мають прокласти дві платні дороги. Ціну за кілометр ще не визначили, проте посадовці запевняють, що вона не дуже вдарить по гаманцю водіїв. Під час розробки проєктів брали до уваги досвід країн ЄС.

На дороги Львівщини цього року виділили майже 2 млрд грн, за необхідності залучатимуть додаткове фінансування. Для порівняння: минулоріч у межах того ж «Великого будівництва» на дороги Львівської області витратили приблизно 5 млрд грн. Тоді відремонтували понад 264 кілометри шляхів. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.