Середа, 24 Квітня, 2024

5 ЖК Львова зі спортивною архітектурою

Коли постає питання про пошук житла для купівлі, актуально не лише зважити переваги самої квартири, а й оцінити ті інфраструктурні можливості, котрі здатен забезпечити житловий комплекс. Сучасні забудовники зазвичай добре розуміють, що вибагливих клієнтів цікавить не лише гарна квартира, а й те, аби поряд був зручний паркінг, розвинена прибудинкова інфраструктура. В ідеалі, йдеться навіть про спеціально відведені місця для заняття спортом просто неба. Подивившись на популярному ресурсі DOM.RIA новобудови, можна дізнатися більше про такі ЖК.

Нижче — перелік кількох популярних ЖК, під час проєктування яких будівельні компанії подбали про спортивні об’єкти.

1. ЖК “Семицвіт”

Затишний комплекс, розташований на комфортній закритій території у Шевченківському районі Львова. Окрім того, що цей ЖК має зручне розташування (за 15 хвилин можна пішки дістатися до славнозвісної львівської Опери), він відкриває перед потенційними власниками квартир ряд додаткових переваг:

 • Комплекс збудували згідно з популярною концепцією “міста в місті” — це значить, що тут знайдеться все необхідне для насиченого життя;
 • Додатковий комфорт для мешканців на цій закритій території забезпечують завдяки охороні й консьєрж-службі.

Повертаючись до теми спортивної архітектури, варто відзначити її розмаїття у ЖК “Семицвіт”. Серед таких об’єктів варто виокремити:

 1. Ігрові майданчики;
 2. Спортивні майданчики;
 3. Кількарівневий паркінг, призначений не лише для автівок, а й для велосипедів;
 4. Футбольне поле.

Отож власники квартир отримують не лише комфортне житло, а ще й доступ до чудової інфраструктури.

2. КМ “Провесінь”

Для тих, хто мріє мешкати не просто в гарному житловому комплексі, а в цілому котеджному містечку, у Львові знайдеться й така можливість. КМ “Провесінь”, що розташоване у Личаківському районі (вул. Тракт Глинянський), — це розвинений комплекс, де про спортивну інфраструктуру подбали теж. До неї належать:

 • Дитячі майданчики, де малеча може проводити час за рухливими іграми й розвагами;
 • Цілий спортивно-оздоровчий комплекс.

Озера та ліси, які розташовані поруч, створюють особливу атмосферу для тих, хто дбає про своє здоров’я.

3. ЖК “Обрій 3”

Цей житловий комплекс примітний багатьма перевагами. Окрім комфортабельного житла у будинках малої поверховості, тут подбали про ландшафтний дизайн, можливості для пішохідного променаду. На дитячих майданчиках малюки можуть весело проводити вільний час, спеціально відведена спортивна зона для дорослих та дітей забезпечує хороші можливості для оздоровлення. Додаткова перевага цього ЖК — розміщення у активному Шевченківському районі.

4. ЖК “Щасливий Platinum”

Це житло бізнес-класу в Шевченківському районі. Дитячий майданчик у внутрішньому дворі стає запорукою того, аби рухливі малюки не нудьгували, проводячи час на прогулянках біля дому. Поруч з ЖК знаходиться парк, що зможуть оцінити любителі ранкових пробіжок та піших прогулянок.

5. ЖК “Mill Town”

Перелік спортивних об’єктів цього комплексу вражає. До них належать:

 • Спортивні майданчики;
 • Дитячі ігрові майданчики;
 • Дитячі й спортивні кімнати.

Таким чином виглядає добірка сучасних львівських ЖК для людей, яким важлива наявність спортивних елементів інфраструктури.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.