Неділя, 16 Червня, 2024

Амфітеатр та 10-метровий фонтан: яким стане Сихів невдовзі?

Вже наступного року на Сихові розпочнуть втілювати в життя новий проєкт, який передбачає будівництво фонтана та амфітеатру. Цей новий громадський простір має постати перед однією з найбільш улюблених локацій сихівчан – Центром Довженка. Про проєкт вже офіційно заявили у Львівській міській раді, передає пресслужба Ратуші (фото – умовне).

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-future», майбутній простір перед Центром Довженка має бути багатофункціональним. В його основі буде людина. Автори проєкту мають на меті зробити простір максимально сучасним, зручним, природним, відкритим для кожного.

Цей громадський простір передбачає будівництво тут амфітеатру, сухого фонтана, розширення зеленої зони та створення інклюзивної частини. Також звідси зроблять зручне сполучення з іншими культурними точками Сихова.

Загалом простір матиме вигляд амфітеатру, де буде багато зелених газонів. У такий спосіб архітектори прагнуть популяризувати давно традиційне в Європі та Америці і неприйнятне у нас сидіння на газонах. Родзинкою площі стане інноваційний дрібнодисперсний фонтан, який буде заввишки з триповерховий будинок. Він розпилюватиме воду під високим тиском далеко від себе. Відтак у цьому просторі у теплу пору завжди буде вологий мікроклімат. Це буде новинкою не лише для Львова, але й в Україні загалом. Також у рамках проєкту мають забрати сходи, які ведуть у Центр Довженка. Тут зроблять ландшафтний простір. Це прикрасить локацію та зробить можливим безбар’єрний доступ до неї для маломобільних груп людей.

Відомо, що над цим проєктом працювала група львівських архітекторів: Haтaля Mиcaк, Coлoмiя Гaлaйкo, Mapкiян Maкcимюк, Вoлoдя Пaлiй, Юpiй Maкcимюк. Це люди, які живуть безпосередньо на Сихові, а тому як ніхто інший знають особливості цього району Львова та його дух, історію. Саме усе це в комплексі архітектори збираються втілити у новому проєкті вже у 2021 році.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.