П’ятниця, 24 Травня, 2024

Як війна змусила туристичну локацію з лавандовим полем на Львівщині змінити профіль

У липні минулого року в селі Стрілки, що у Львівській області, відкрили популярну туристичну локацію «Казкові поля». Там можна було подивитися на цвітіння троянди, гортензії, спіреї, а найголовніше – лаванди. Ця місцина відома найбільшим лавандовим полем в Україні. Туди приїжджало безліч туристів, аби зробити неймовірні фото на фоні блакитно-фіолетових рослин. На території працювало також одне з найбільших підприємств в Україні, що займалося розведенням декоративних рослин для озеленення – «Клуб рослин». Проте війна змінила профіль роботи «Клубу рослин». Тепер компанія виготовляє протитанкові їжаки. Більше на сайті lviv-future.

Як розповів власник компанії Назарій Зінько, працювати в оборонній промисловості та «вирощувати» протитанкових їжаків вони почали ще з першого дня повномасштабної війни – 24 лютого 2022 року.  

Також тут допомагають перекладати вантаж з фур, що приїжджають з гуманітарною допомогою з-за кордону, на транспорт, який далі розвозить цю допомогу по Україні. Зокрема, спільними зусиллями відправили допомогу на передову та до столиці.

 «Кожен з нас може зробити внесок в перемогу»

Назарій дякує всім, хто підтримав та продовжує підтримувати їхню ініціативу. Також додає, що війну можна і треба вести не тільки на воєнному фронті, але й економічному, інформаційному, культурному тощо.

«Кожен з нас може зробити внесок в перемогу», – каже він.

Адже хтось робить протитанкові їжаки, хтось їх вантажить, хтось готує їжу для захисників, ще хтось організовує всі ці процеси, шукає транспорт, метал, розсилає оголошення про допомогу, в’яже сітки для вояків, розповсюджує інформацію, здійснює кібератаки… Фронтів є багато, тож важливо, аби кожен українець зробив свій внесок в оборону та перемогу.

Додамо, в умовах війни також важливо тримати на плаву нашу економіку. Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький неодноразово пояснював, що навіть під час воєнного стану економіка повинна функціонувати. А тому, якщо є така можливість, то підприємцям області варто відновити роботу. Це ж стосується і інших регіонів України, де зараз відносно спокійно. Варто розуміти, що допомагати державі ми можемо не лише на фронті чи займаючись лікуванням людей, психологічною підтримкою, волонтерством тощо, але й просто працюючи, купуючи товари, сплачуючи податки, бо все це «вливає» кошти до бюджету України. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.