П’ятниця, 19 Липня, 2024

Чому у Львові вагаються щодо будівництва багаторівневого паркінгу на Банківській?

Недавно у Львові “загорілися” ідеєю будівництва багаторівневого паркінгу на вулиці Банківській, пише сайт “Львів Майбутнього“. Проект паркінгу на Банківській виявився досить цікавим і сучасним, однак водночас його назвали складним. Сьогодні ж у Львові вагаються щодо доцільності зведення такого паркінгу, як пише сайт “032.ua“. 

Як повідомляє згадане видання, найближчим часом жодних будівельних робіт стосовно цього проекту точно не буде. Начальник управління архітектури та урбаністики Юліан Чаплінський зазначив, що проект виявився надзвичайно складним і не виправдовує себе; ще його назвали інвестиційно невигідним і непотрібним для нашого міста. 

Юліан Чаплінський також зазначає, що на вулиці Банківській немає належних умов для реалізації такого проекту. Ділянка  тут обмежена вулицями, на яких розташовані житлові будинки. У випадку будівництва тут великого багаторівневого паркінгу буде закрито вид з вікон житлових приміщень на цій території, тому багаторівневий паркінг тут точно непотрібний. 

Ще одна причина, чому паркінг тут зводити не треба, полягає в тому, що на цій території розміщений банк. Тому за умови реалізації проекту необхідно викупити приміщення банку, а оскільки на вулиці Банківській організовано лише односторонній рух, то його треба буде повністю реорганізовувати через появу на вулиці багаторівневого паркінгу. Єдина альтернатива проекту за словами архітектора – облаштування звичайного паркінгу на невелику кількість місць. 

Станом на сьогодні і досі немає жодних напрацювань щодо майбутнього паркінгу на Банківській. Про проект багаторівневого паркінгу у Львові заговорили ще в червні 2018 року. Тоді говорили про реконструкцію дійсного громадського простору, організованого на вулиці Банківській. 

Нагадуємо, що у Львові в центрі міста планують відремонтувати лавочки та урни. На ремонт було виділено близько мільйона гривень 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.