Субота, 18 Травня, 2024

Дочекалися: у Львові розпочали тестування безготівкової системи проїзду

Поки в інших українських містах мешканці активно користуються можливістю безконтактної оплати проїзду в громадському транспорті, львів’яни лише багато років мріють про сучасний спосіб оплати, пише сайт lviv-future. Та від сьогодні в нашому місті вже розпочали тестувати систему безготівкової оплати проїзду – щоправда, мова йде про застосування мобільного додатку Easywallet, а не електронного квитка “Леокард”.

Так, валідатори для зчитування електронних даних встановили поки що у всіх автобусах на маршруті 3а, які курсують від площі Різні до ТРЦ “Кінг Крос Леополіс”. Варто зауважити, що мобільний додаток працює через зв’язок Bluetooth і його вже використовують в електротранспорті. Однак, за словами начальника управління транспорту Львівської міської ради Ореста Олеськіва, в маршрутках цей спосіб оплати спрацьовуватиме по-іншому.

В маршрутках пристрої для безконтактної оплати проїзду встановлено біля водія через те, що в такому транспорті немає поки що контролерів і лише водії мають змогу перевірити, чи пасажири оплачують проїзд.

Як заплатити за проїзд через Easywallet?

Для того, щоб оплатити проїзд безготівково, потрібно встановити та відкрити додаток на мобільному пристрої, придбати квиток або ж перейти через push-повідомлення до додатку. Зайшовши до транспорту, одразу ж потрібно приставити мобільний пристрій з відкритим додатком до валідатора. Він зчитає необхідні дані і оплата відбудеться – про це повідомить валідатор через світловий та звуковий сигнал. Якщо ж спроба оплатити проїзд виявиться невдалою, то про це валідатор також повідомить відповідним сигналом.

Якщо тестовий режим такої оплати проїзду відбудеться успішно, то надалі впровадити її планують і в іншому громадському транспорті Львова. Як запевнив чиновник, вже розпочалися необхідні тендерні процедури для цього.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.