Субота, 18 Травня, 2024

У Львові продовжують працювати над впровадженням е-квитка: валідатори от-от встановлять

Епопея з впровадженням електронного квитка в нашому місті і досі триває – влада досі продовжує напрацьовувати кроки назустріч впровадженню інноваційного способу оплати в громадському транспорті нашого міста, пише сайт lviv-future. Так, цього тижня до Львова прибуде чеська делегація Mikroelektronika spol s r.o, яка працюватиме над питаннями впровадження е-квитка в нашому місті. В найближчі кілька днів тут планують обговорити всі важливі робочі питання стосовно впровадження квитка, як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Дизайн вже готовий, залишається дослідити, де і як кріпити валідатори

Про те, що планують робити назустріч впровадженню електронного квитка у Львові далі, розповів Роман Лев – заступник директора ЛКП “Львіватодор” з автоматизованих систем, і паралельно – головний у проєкті впровадження автоматизованої системи оплати проїзду. За його словами, станом на сьогодні вже розроблено дизайн валідаторів для зчитування даних з квитка. Попереду – проведення дослідження стосовно того, де і як у громадському транспорті Львова будуть кріпити ці валідатори.

Про які саме питання йдеться? Передусім, як повідомляють у міській раді, будуть визначати, як встановити валідатори так, щоб вони зручно розміщувалися в транспорті для комфорту користувачів транспортом. І, звісно ж, розмістити валідатори так, щоб це було “правильно” з технічної сторони питання.

Для того, щоб надійно і комфортно встановити ці валідатори, зараз будуть здійснювати всі необхідні вимірювання, аби точно знати параметри, щоб знати, де точно потрібно встановити давачі.

Тобто, по суті, з впровадженням електронного квитка в місті вийшли вже на ключовий етап. Валідатори вже готові до встановлення, розробники вже визначилися з розмірами, кольорами корпусів, і залишається лише провести необхідні дослідження та визначити, де і як встановити ці валідатори. Після цього діло залишиться за малим.

Валідатори вже майже встановили, а що там з квитками на проїзд?

Днями Роман Лев, керівник проєкту, також розповів львів’янам і про те, що їх чекає з майбутніми квитками. В ЛКП “Львіватодор” зараз готують документи, які визначатимуть оператора транспортних перевезень, що дуже важливо через те, що на громадський транспорт в нашому місті, по суті, чекає кардинальна зміна логіки роботи транспортних перевезень.

Якщо говорити конкретно про видачу квитків, то львів’яни будуть мати точно три змоги подати документи, щоб отримати пільгові квитки:

  • Через подачу документів в ЦНАП;
  • Через подачу документів в кабінеті мешканця міста Львова (розпочне свою роботу з 2 жовтня);
  • Через сервісний центр, що працює на вулиці Горбачевського, 10.

Паралельно з цим зараз також напрацьовують ще один спосіб отримання пільгового квитка на проїзд – через мобільну аплікацію і безпосередньо через сайт.

Пригадаємо також, що у Львівській ОТГ планують запровадити єдиний тариф на проїзд через електронний квиток.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.