Вівторок, 21 Травня, 2024

І знову про е-квиток у Львові: коли нарешті?

Днями у Львівській обласній державній адміністрації згадали про тему довгоочікуваного електронного квитка, розповідає сайт lviv-future. Зі слів заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, користуватися автоматизованою системою оплати проїзду в громадському транспорті мешканці Львівщини зможуть з початком наступного року.

Так, про електронний квиток на Львівщині згадали цими днями не випадково – вже 4 березня завершилися громадські слухання і за декілька днів обласна адміністрація має скерувати проєкт до Державної регуляторної служби України. Тут його мають затвердити та відправити для реєстрації в Міністерство юстиції України. Далі на черзі – проведення конкурсу з пошуку інвестора для реалізації проєкту на Львівщині.

Львівська область має стати першою пілотною областю в Україні, де впровадять електронний квиток в громадському транспорті. Користуватися автоматизованою оплатою проїзду мешканці області зможуть не швидше початку наступного року, кажуть в обласній адміністрації.

Раніше влада говорила про інші терміни впровадження електронного квитка у Львові та в області – йшлося про 2021-й рік. Терміни впровадження автоматизованої оплати проїзду дещо змістилися у зв’язку з карантином, локдауном та поширенням COVID-19.

На березень-квітень поточного року заплановано зробити тестовий монтаж системи електронного квитка. Запрацює система не раніше осені цього року – спершу її запустять в електричному громадському транспорті, трамваях та тролейбусах. Тільки після цього систему впровадять і в маршрутках Львова.

Нагадуємо, ще кілька років тому Андрій Садовий обіцяв впровадити електронний квиток у Львові за 9 місяців впродовж 2018-2019-го року. Лунали обіцянки про е-квиток у Львові і раніше, однак вже багато років е-квиток відкладають.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.