Вівторок, 21 Травня, 2024

Львів’яни продовжують збирати підписи за відновлення маршруту №49

Нещодавно у Львові припинили функціонування автобусного маршруту №49, пише сайт lviv-future. Цей маршрут раніше сполучав Приміський вокзал та мікрорайон Рясне-2 і зазвичай маршрутки тут їздили буквально “забитими”, особливо – в робочий час.

Чому скасували маршрут №49?

Чиновники Львівської міської ради вирішили зняти цей маршрут через те, що він буквально “дублює” автобусний маршрут 6А, кінцева зупинка якого розташована на площі Галицькій. Маршрут 6А пролягає і біля Приміського вокзалу, тому чиновники визнали за потрібне 49 маршрут скасувати, а цей відновити, хоч реалії в межах карантину у Львові, як запевняють містяни, у зв’язку з карантином зовсім інші.

Львів’яни підписують електронну петицію за відновлення маршруту

Як ми вже зазначили вище, реалії з маршрутками у Львові в рамках карантину зовсім інші. Так, львів’янка Наталія Сиротюк звернулася до місцевої влади зі зверненням повернути цей маршрут, адже, як запевняє львів’янка, існує проблема з зупинкою біля Приміського вокзалу – автобуси 6А не зупиняються тут через те, що вже курсують “забитими” і що сидячі місця вже до цього моменту всі зайняті. Тим часом сотні людей змушені чекати або шукати альтернативи, щоб потрапити додому після роботи.

Авторка петиції зазначає, що перед мешканцями мікрорайону стоїть проблема пошуку цих альтернативних шляхів доїзду додому. Так, мешканці мікрорайону або їдуть в центр і витрачають додаткові кошти на дорогу, або викликають таксі, щоб хоч якось потрапити додому, або ж годинами чекають на транспорт.

Тобто, як би там не було, людям потрібно витрачати як зайвий час, так і зайві кошти на те, щоб просто потрапити додому після робочого дня. По суті, за словами авторки петиції, в мешканців мікрорайону Рясне-2 просто забрали можливість нормально доїжджати додому і виїжджати з дому до залізничного вокзалу, що є важливим інфраструктурним об’єктом. Що вже казати про те, що чимало мешканців мікрорайону саме тут має місце роботи.

Що пропонують львів’яни владі, аби відновити нормальний доїзд?

Так, за словами авторки петиції, влада може вирішити це питання наступним чином – або відновити повністю маршрут №49, або ж принаймні запустити декілька транспортних засобів на цей маршрут, аби вони курсували в “гарячий” час доби – зранку та ввечері.

Станом на 25 вересня електронне звернення до місцевої влади підтримали підписами 113 осіб при необхідній кількості для подальшого розгляду – 500. Підтримати петицію про відновлення маршруту можна тут.

Збір підписів розпочався 1 вересня і триватиме ще 36 днів.

Нагадаємо, що невдовзі Львів планують сполучити швидкими дорогами з іншими обласними центрами Західної України. В першу чергу, це стосується будівництва нової дороги зі Львова до Мукачеве, про що влада говорить вже декілька років.

Також у Львові вийшли на фінішну пряму з впровадженням електронного квитка – зараз тут працюють над валідаторами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.