Субота, 15 Червня, 2024

“Абсурд, так абсурд”, або “давайте піднімемо до 35 грн”: у Львові зареєстрували чергову петицію про підвищення тарифів на проїзд

Нещодавно у Львові вкотре підняли питання збільшення тарифів на проїзд в громадському транспорті – на просторах мережі можна знайти інформацію про те, що вже із запуском електронної автоматизованої оплати проїзду можна очікувати на нову “таксу”. Так, нова заява повідомляє, що мінімальним невдовзі може стати тариф у 12 гривень, пише сайт lviv-future.

Вже звично на такі заяви відреагували містяни – днями на сайті Єдиних електронних петицій з’явилася нова петиція з гучним заголовком “Абсурд, так абсурд. А давайте збільшимо вартість проїзду в громадському транспорті до 35 гривень і подивимося, що станеться”. Детальніше про суть “абсурдної” петиції та про те, що пропонує владі львів’янин, читайте нижче.

Автор петиції, Василь Лозовий, в іронічній формі пропонує збільшити вартість проїзду до 35 гривень – так би мовити, зробити кардинальну зміну одразу. При цьому львів’янин пропонує абсурдні аргументи, які, на його думку, максимально схожі до тих, що їх озвучує ЛМР та інші міські структури. Так, Василь Лозовий згадує про те, що ЛМР “не доведеться платити експертам за штучно створені затори в місті”, “нарешті не треба буде закупляти громадський транспорт” і “з легкістю можна буде порахувати пільговиків”.

Серед таких іронічних переваг львів’янин називає те, що “люди почнуть збільшувати масово робочі місця ближче до дому і їх мотивуватиме пошук більш високооплачуваної роботи”:

“… вже через 3-4 місяці після підняття вартості проїзду люди масово почнуть записуватися на курси айті , ви тільки уявіть , що станеться з містом, – в нас 80% мешканців міста, навіть пенсіонери, будуть крутими айтішниками з заробітньою платою в 2000-3000 доларів, тобто, така банальна річ як збільшення вартості проїзду до 35 гривень автоматично змотивує людей заробляти більше , щоб покрити ці витрати…”

Після перелічених “аргументів” на користь кардинального підвищення вартості проїзду львів’янин зазначає, що його аргументи на 90% схожі до тих, що пропонує ЛМР. Головна ж мета львів’янина – зменшити тарифи на проїзд до старої ціни, до п’яти гривень, адже каже, що громадський транспорт в нашому місті перебуває у жахливому стані.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.