Понеділок, 27 Травня, 2024

У Львові вступили в дію нові тарифи на проїзд: де можна обміняти старі квитки

Від 27 травня в дію вступили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті, пише сайт lviv-future. Водночас, дехто вже заздалегідь придбав квитки на проїзд у електротранспорті, львівських трамваях та тролейбусах, і підготував заздалегідь проїзні абонементи на найближчий місяць. Однак зі стартом дії нових тарифів на проїзд ці квитки втратили свою чинність і їх потрібно обміняти на нові, аби не втратити свої кошти. У міській раді розповіли про нові тарифи і про те, де можна обміняти старі квитки та абонементи на нові.

Так, за словами начальника управління транспорту Ореста Олеськіва, львів’яни мають змогу обміняти старі, невикористані квитки на проїзд в електротранспорті на оновлені квитки – щоправда, з доплатою різниці. Обміняти старі квитки можна буде до 10-го червня, звернувшись до відділу зборів Львівського комунального підприємства “Львівелектротранс”, що на вулиці Сахарова, 2.

Також застарілі квитки на нові можна обміняти у квитковому кіоску, що на вулиці Княгині Ольги, на кінцевій зупинці трамвайного маршруту №3.

Зазначимо, що в ході змін в оплаті проїзду у Львові зберігаються умови для пільгових перевезень. Студенти ж платитимуть в електротранспорті 5 гривень за поїзду, якщо ж квитки будуть придбані в електронному форматі, то вони коштуватимуть студентам 4 гривні.

Нагадуємо, що дискусії про зміну тарифів на проїзд в громадському транспорті у Львові розпочалися ще в березні. До цього про ймовірні підвищення вартості проїзду говорили ще з початком року – тоді йшлося про те, що вартість проїзду у Львові може сягати до 14 гривень за поїздку. Однак під час публічних обговорень тарифів на проїзд врахували спроможність львів’ян оплачувати поїздки, відтак було обрано тариф в 10 гривень за поїздку. В електротранспорті вартість проїзду може відрізнятися – це залежить від того, де львів’яни купуватимуть квитки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.