Субота, 13 Квітня, 2024

У Львові вже через кілька днів відкоригують вартість проїзду: що і як зміниться?

У Львові ще з початком року почали говорити про потенційне збільшення вартості проїзду в громадському транспорті, розповідає сайт lviv-future. Про найближчі зміни в тарифах повідомив сьогодні, 24 травня, у ранковому ефірі на радіо заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко.

Так, зі слів чиновника стало відомо про те, що вже через кілька днів, від 27 травня, у Львові відкоригують тарифи на проїзд в міському транспорті. Без змін залишатимуться лише умови для пільгового проїзду населення.

Передусім, йдеться про електротранспорт, де встановлено різні програми лояльності для купівлі квитків в трамваях та тролейбусах. Серед деяких змін – наприклад, те, що купівля квитка у кіоску буде на 1 гривню дешевшою, якщо через QR-код – на 1,5 гривні дешевше. Такі бонуси у Львові придумали для того, щоб містяни могли платити за проїзд менше.

Що стосується пільгового проїзду у Львові, то Андрій Москаленко нагадав, що наше місто – одне з небагатьох в Україні, де значна кількість пільгових категорій безкоштовно їздять в електротранспорті. Тож пільги для студентів і далі діятимуть, однак для них теж відкоригують вартість проїзного квитка – на 5 і 4 гривні відповідно.

Загалом, тепер вартість проїзду в громадському транспорті буде такою:

  • 10 гривень – у автобусах;
  • 10 гривень – у електротранспорті (9 – якщо придбати квиток у кіоску, та 8 гривень 50 копійок – якщо оплачувати квиток онлайн).

У міській раді кажуть, що це компромісне рішення, адже економічно обґрунтований тариф на проїзд в львівських автобусах взагалі становить 14,6 гривень, а в електричному транспорті – 12,4 гривень.

Нагадуємо, що львів’яни можуть оплатити квиток в електротранспорті онлайн – через QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, Термінали самообслуговування IBOX та EasyPay.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.