Вівторок, 21 Травня, 2024

Львів’яни збирають підписи за заборону продажу алкогольних напоїв в місті

Нещодавно на сайті Єдиних електронних петицій з’явилося нове звернення від львів’ян, в якому автор просить владу заборонити реалізацію алкогольних напоїв в місті, розповідає сайт lviv-future. Автор зазначає, що пияцтво в Україні вже стало гострою соціально-культурною проблемою, і що щороку кількість алкозалежних в нас збільшується, що говорить про ознаки національної епідемії.

Відтак львів’янин пропонує місцевій владі на пленарному засіданні Львівської міської ради розглянути пропозицію про здійснення продажу алкогольних напоїв (слабоалкогольних – в тому числі) за межами Львова.

Підписи почали збирати 3 лютого і ще 33 дні буде тривати збір для того, щоб вона набрала необхідну кількість для подальшого обговорення депутатами міської ради. Станом на сьогодні, 2 березня, електронну петицію вже підписало 193 людини.

Зазначимо, що Львівська область – серед лідерів в Україні, де мешканці найбільше тратять грошей на алкогольні напої. Поруч з Львівщиною – Закарпатська область. Згідно з даними Державної служби статистики, витрати середньостатистичної сім’ї у Львівській області в місяць на алкоголь в середньому становила 180 гривень (дані за третій квартал 2019-го року).

Якщо розглядати загальноукраїнські статистичні дані, то в середньому одна українська родина витрачає на алкогольні напої в місяць близько 93 гривень.

Поки львів’яни підписують петицію за заборону продажу алкогольних напоїв в місті, у Львові дехто обходить вже встановлені заборони – за 2020-й рік (дані за вересень 2020-го) понад сім десятків протоколів поліція склала за незаконний нічний продаж алкогольних напоїв в місті. За аналогічний період часу було складено менше шести десятків протоколів у 2019-му, тож кількість таких випадків, на жаль, лише зростає.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.