Субота, 13 Квітня, 2024

“Перевіримо, як ви захищаєте ваших дітей”: повідомлення про замінування львівських шкіл виявилося фейком

Вчора, 12-го січня, правоохоронцям на електронну пошту прийшов лист з небезпечним вмістом. Анонім повідомляв про замінування усіх львівських шкіл. Текст злощасного листа потрапив до одного із місцевих ЗМІ. Далі на lviv-future.

У розпорядження редакції ІА «Вголос» потрапив лист, який вчора переполошив всі заклади середньої освіти Львова. Йдеться про анонімне повідомлення про замінування усіх львівських шкіл. 

Тема листа не могла не звернути увагу правоохоронців, адже вказувалося, що «Усі школи Львова в небезпеці!». 

«Ви вже в курсі, хто я. Я той, хто бажає смерті вам та вашим родичам, а саме SCAMDIE. Гра почалася», – написав невідомий.

Далі анонім вказав, що очікує на оперативну евакуацію дітей та вчителів, в іншому випадку спрацює вибуховий пристрій. Закінчив недовге послання «мінер» словами: «Перевіримо, як ви захищаєте дітей».

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\21.jpg

Нагадаємо, вчора через інформацію про замінування навчальних закладів міста провели евакуацію дітей та працівників шкіл. Діяли відповідно до протоколу: батьків учнів молодшої школи обдзвонили, а старших дітей відпустили додому на дистанційне навчання.

Станом на вчорашній вечір над пошуками вибухонебезпечних речовин і предметів в приміщеннях навчальних закладів та на прилеглих територіях працювали поліція, вибухотехнічна служба, кінологи та слідчо-оперативні групи. Обшукували навіть ті школи, в яких цього тижня ще не розпочалося навчання і тривають канікули. 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\111.jpg

Як стало відомо із соціальних мереж із повідомлення користувачів, не всі школи таки погодилися евакуйовуватися. Деякі приватні і навіть державна школа продовжили навчання, оповістивши батьків про «фальшиву» небезпеку. 

За оновленою інформацію від пресслужби Поліції Львівської області повідомлення про замінування виявилося неправдивим. Поліція проводить слідчі дії для встановлення особи аноніма. За неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності зловмиснику загрожує від 2-х до 6-ти років позбавлення волі. 

Додамо, що повідомлення про замінування навчальних закладів напередодні отримали не тільки у Львові, але й у Черкасах.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.