Вівторок, 16 Липня, 2024

У Львові лікарі врятували дівчинку, котра отримала серйозні ускладнення після коронавірусу

Одинадцятирічна Соломійка раніше перехворіла на коронавірус з незначними симптомами. Далі на lviv-future.com.ua. У неї зникли смак та нюх під час недуги. Про це розповіли на фейсбук-сторінці Першого територіального медичного об’єднання Львова.

Як зазначається, після декількох тижнів, коли недуга вже начебто минула в Соломійки розпочали проявлятися серйозні ускладнення.

Історія одинадцятирічної Соломійки

Після захворювання на коронавірус у дитини з’явилися нові проблеми зі здоров’ям. Дівчинка часто відчувала сильний головний біль та слабкість, у неї затерпали кінцівки. Пізніше у Соломійки взагалі почалися серйозні порушення з рухами тіла: їй було важко робити базові речі.

Львівські медики встановили діагноз – гострий поперечний мієліт в шийному відділі хребта та спастична тетраплегія. Внаслідок цього, дитині складно було рухати ногами та руками.

У лікарні дівчинка лежала у реанімаційному відділені. Там через два тижні Соломійці покращало. Після цього вона проходила лікування та реабілітацію.

C:\Users\smail\Desktop\274193271_2507221002746690_1981024160373651963_n.jpg
Фото: Перше територіальне медичне об’єднання Львова

Дитина виконувала різноманітні вправи для кінцівок. Вона поступово почала виконувати базові рухи: знову навчалася ходити та сидіти. Тепер її стан здоров’я значно покращився. Лікарям вдалося повністю відновити рух кінцівок дівчинки та не дати розвинутись хворобі.

Варто зазначити, що таке ускладнення від коронавірусу трапляється рідко. Воно відбувається через те, що імунна система людини починає різко змінювати своє ставлення до власних клітин, приймаючи клітини спинного мозку за чужорідні. Відтак відбувається запалення спинного мозку, що впливає на опорно-рухову систему людини.Нагадаємо, у Львові хірурги прооперували 67-річну жінку, котра три місяці жила зі зламаних хребтом. Вона впала з драбини та сильно видалила спину. Однак жінка не думала, що в неї такі серйозні пошкодження хребта.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.