Субота, 15 Червня, 2024

У Львові відновили старовинну браму на вулиці Карпінського

У межах програми повернення автентичного вигляду будівлям міста реставратори відновили ще одну браму. Далі на lviv-future. Про це повідомили у ЛКП «Бюро спадщини».

Як зазначається, оновлений вигляд тепер має вхідна брама на вулиці Карпінського, 19.

Майстри працювали над дерев’яною брамою цілий місяць. Оскільки конструкція була значно пошкоджена та потребувала ретельної роботи.

Реставратори зняли усі шари фарби, якою були покриті двері. Вони вирішили зберегти природній вигляд деревини та на цей раз тільки полакували браму.

C:\Users\smail\Desktop\restavratory-vidnovyly-vkhidnu-bramu-na-vulytsi-karpinskoho-03.jpg

Крім того, майстри відновили пошкоджену частину різьбленого візерунку на дверях. Вони вставили скло та виготовили дверну ручку. 

У роботі над вхідною брамою також було важливо відновити історичний вигляд її, який він був спочатку та разом з тим вписати конструкцію в сучасну архітектуру міста.

Загалом реставрація дверей коштувала майже шістдесят тисяч гривень, з яких жителі вклали близько вісімнадцяти тисяч гривень. Роботи здійснювалися згідно з програмою співфінансування, де 30% платять мешканці, а 70% – Міська рада. 

Нагадуємо, у Львові триває виставка сучасного мистецтва «Свобода вибору. NFT or Real Art?». Роботи презентуються в галереї Палацу Хоткевича.

C:\Users\smail\Desktop\restavratory-vidnovyly-vkhidnu-bramu-na-vulytsi-karpinskoho-01.jpg

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.