Понеділок, 15 Липня, 2024

У Львові знесли історичну віллу на Знесінні

У Львові знесли одну з перших вілл у місцевості Знесіння – віллу Завадовичів. Далі на lviv-future.com.ua. Про це повідомила громадська активістка та ексдепутатка Юлія Гвоздович у своєму Фейсбуку. Вілла мала історичне значення, оскільки це перший будинок у Львові, споруджений з цегли.

Вілла знаходилась на вулиці Старознесенській, навпроти церкви Вознесіння Господнього. Будинок побудували ще в 1902 році, він належав родині Завадовичів. Мав риси модернізму в містечковій інтерпретації.

На місці вілли збудують житловий будинок та апарт-готель, що буде частиною бутік-готелю «Kavalier». Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво апарт-готелю та житлового будинку на місці вілли ще в серпні 2018 року. У рішенні йшлося про будівництво готелю та багатоквартирного житлового будинку із вбудованими приміщеннями медіатеки та підземної автостоянки на вулиці Старознесенській. Львівські активісти протестували через заплановане будівництво, деякі громадські організації навіть подали до суду через це рішення виконкому. Проте тодішній головний архітектор міста Юліан Чаплінський запевняв, що віллу інтегрують у нове будівництво.

У рішенні зазначено, що житловий будинок матиме висоту 24 метри, а готель – 15,5 метрів. За плануванням будинок буде готелем, власники апартаментів зможуть проживати в них або ж здавати в оренду як квартири через адміністративне управління готелю.

Містобудівні умови та обмеження отримало ТзОВ «Ореста». Згідно з даними аналітичної системи YouControl, товариство зареєстроване в Києві та його засновниками є лондонська компанія «Трейдінг енд консалтинг лімітед» і мешканка Львова Ореста Компанець. Крім того, серед засновників є троє громадян Туреччини. Основний вид діяльності – надання в експлуатацію та оренду нерухомого майна. Компанія також веде діяльність готелів та інших місць для тимчасового розміщення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.