Вівторок, 21 Травня, 2024

У Львові біля залізничного вокзалу запрацюють «розумні» світлофори

У Львові, поблизу Головного залізничного вокзалу, триває встановлення нових світлофорів – так званих «розумних» світлофорів, пише сайт Львів Майбутнього. Що це за новація і як працюватимуть нові системи врегулювання руху – читайте нижче.

Запрацюють такі світлофори на ділянках вулиці Чернівецької, що ведуть до вокзалу. Їхня головна особливість, як кажуть в Громадській організації «Зручне місто», – надання переваги руху для громадського транспорту. Окрім того, завдяки їхній роботі пішоходам тепер не доведеться довго чекати на переходах, щоб опинитися на другій стороні дороги. До слова, нові світлофори – від фірми Swarco Traffic Systems.

Зазначимо, що такі «розумні» світлофори – далеко не новинка у Львові. Їх почали встановлювати у 2013-му році вздовж трамвайних другого, шостого трамвайного маршрутів та вздовж Сихівської лінії, що веде до парку «Залізна вода».

Разом з новими світлофорами на вулиці Чернівецькій з’явилася ще одна новація – горизонтальні попереджувальні секції жовтого кольору через проїжджу частину, призначені для громадського транспорту. Завдяки цьому пішоходам не треба буде чекати зеленого світла, а можна буде перейти дорогу одразу після того, як проїде автобус чи транспорт «Укрпошти».

Загальна ж проїжджа частина на вулиці буде позначатися звичними вертикальними лініями червоного та жовтого кольорів.

Окремо біля вокзалу працюватиме і велосипедний світлофор для контролю руху тих, хто пересувається на такому транспорті. В громадській організації наголошують на тому, що цей світлофор, на відміну від деяких інших велосипедних світлофорів у Львові, «антивандальний», має стійкий та сучасний стильний вигляд.

Паралельно у Львові продовжують встановлювати камери для фіксації порушень правил дорожнього руху. Їх облаштовують на ділянках з підвищеною аварійністю та високим рівнем ДТП.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.