Вівторок, 18 Червня, 2024

У Львові запрацювала “Лабораторія дитинства”. Що це?

Мабуть, усім вже відомо про новий музей у Львові – Музей Міста (MyMi), який не так давно відкрили у підземеллі львівської Ратуші. Однак тепер у межах цієї локації з’явились ще одні цікаві новини: тепер у цьому культурному просторі діятиме так звана «Лабораторія дитинства». Що це і з якою метою створено – спробує з’ясувати «lviv-future».

Запрацювала «Лабораторія дитинства» у п’ятницю, 18 грудня, що дуже символічно, бо напередодні головного дитячого свята – Дня св. Миколая. Що це таке? Що тут можна побачити та що робити?

«Лабораторія дитинства» – це спеціально обладнана мультимедійними засобами та іншою інтерактивною технікою кімната, де маленькі відвідувачі можуть поділитись своїми спогадами, думками про дитинство, зокрема про дитинство у Львові. Цей проєкт передбачає, що участь братимуть хлопчики і дівчатка, яким 6-12 років. У лабораторії діти можуть розповідати про свої подорожі, маршрути містом, малювати їх, писати про них. Усе це музейники збережуть. Крім того, у музей можна приносити різні експонати, зокрема особисті фото, де дитина подорожує Львовом. Також музейники збиратимуть дитячі речі – трофеї, «скарби», елементи різноманітних колекцій тощо. Найяскравіше оберуть для виставки.

Увесь цей матеріал стане основою для першої виставки музею «Подорож героя: Останній тиждень літа». Куратори оберуть предмети та історії, які найбільше розкриватимуть концепцію їх виставки, передає пресслужба Львівської міської ради. Тетяна Бей, керівниця музею, зазначила, що їх музей – це те місце, де львів’яни можуть залишити частинку себе. І це вже увійде в історію.

Тож, усіх охочих і активних маленьких львів’ян та їх батьків запрошують долучитись до творення історії свого міста, зокрема до дебютної виставки у новому музеї міста Львова (MyMi). «Лабораторія дитинства» у Музеї Міста працюватиме з вівторка по неділю з 11:00 до 18:00. Вхід вільний.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.