Понеділок, 15 Липня, 2024

У Львові запустили в роботу електронний сервіс, який дозволяє стежити за роботою електротранспорту

У Львові всіляко намагаються покращити роботу громадського електричного транспорту, пише сайт lviv-future. Так, всього кілька днів тому в нашому місті розпочала роботу окрема “гаряча лінія” для дзвінків про проблеми трамваїв та тролейбусів, а сьогодні, 3 грудня, стало відомо про запуск роботи спеціального електронного порталу, де можна відстежити роботу електротранспорту у Львові.

Електронний портал вирішує важливі питання в роботі трамваїв та тролейбусів – так, до прикладу, за допомогою сервісу львів’яни зможуть дізнатися графіки роботи електротранспорту та швидко отримувати необхідну інформацію про зміни та новації в роботі трамваїв та тролейбусів – наприклад, про ремонтні роботи на коліях тощо. Стежити за рухом транспорту можна буде в режимі реального часу, кажуть розробники.

Ще одна функція порталу – можливість пошуку для себе роботи в ЛКП “Львівелектротранс”, що дозволить комусь опанувати нову професію чи знайти собі хорошу роботу.

Над роботою сервісу працювали розробники та працівники підприємства, разом ділилися досвідом та знаннями, аби створити багатофункціональний зручний портал для мешканців нашого міста, які користуються послугами “Львівелектротранс”.

Працювали над створенням сайту ще з середини 2020-го року і отримали під кінець року чудовий результат – створено не просто інформаційний ресурс, а й надійний порадник львів’янам, який зробить зручнішим використання послуг електротранспорту.

Нагадуємо, що кілька днів тому розпочала роботу окрема спеціальна “гаряча лінія” львівського електротранспорту, куди тепер містяни можуть звернутися зі скаргами та пропозиціями стосовно роботи трамваїв та тролейбусів Львова. Раніше про ці та інші питання в роботі електротранспорту львів’яни інформували на “Гарячу лінію міста Львова”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.