Понеділок, 27 Травня, 2024

“У водіїв свої правила карантину”: львів’яни скаржаться на те, що перевізники не відчиняють задніх дверей пасажирам

Пандемія диктує свої умови і через поширення COVID-19 у Львові та інших українських містах ввели певні обмеження на роботу громадського транспорту, розповідає сайт lviv-future. Так, зараз в транспорті може перебувати обмежена кількість пасажирів, люди повинні дотримуватися “маскового режиму” і не створювати великих натовпів. Однак у деяких львівських водіїв, схоже, діють свої карантинні правила.

Так, львів’янка поскаржилася журналістам на те, що чимало водіїв маршруток у місті відмовляються відчиняти задні та середні двері на зупинках для виходу пасажирів з салону.

“Що це за такі правила, що пасажири зобов’язані виходити лише на передні двері?”, – запитує львів’янка.

З такою ситуацією дедалі частіше стикаються містяни і самі водії пояснюють це тим, що люди заходять в транспорт через задні двері і не завжди передають кошти за проїзд. Через це змушені страждати люди, які хочуть вийти на зупинці міського транспорту.

Ще одна ймовірна причина, чому деякі водії не відчиняють задніх дверей на зупинках, – це те, що вони рахують пасажирів, аби не перевищити їх дозволену на час карантину кількість в салонах. Саме так чимало водіїв пояснюють свої дії обуреним пасажирам.

Така поведінка водіїв провокує львів’ян на те, що на зупинках створюються натовпи пасажирів, а в салонах маршруток – великі скупчення людей біля дверей.

“В часи пандемії це явно неправильно”, – каже обурена львів’янка.

В самому ж АТП-1 відказують – мовляв, дотримуються правил, які диктує влада. Згідно з ними, вхід та вихід пасажирів під час карантину повинен відбуватися виключно через передні двері транспорту. Тут пояснюють це тим, що таким чином водій стежить за кількістю пасажирів в салоні.

Разом з тим, львів’яни нагадують про неможливість сісти в маршрутку, адже чимало транспорту проїжджає повз зупинку через те, що в маршрутці немає вільних “сидячих” місць.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.