Вівторок, 21 Травня, 2024

В ЛКП “Львівелектротранс” розповіли, коли трамваї їздитимуть без затримок

Міський громадський транспорт у Львові продовжує курсувати з затримками, пише сайт lviv-future. Ситуацію з постійними затримками та перебоями руху міський трамваїв та тролейбусів прокоментували днями у ЛКП “Львівелектротранс”, де пояснили, коли трамваї почнуть їздити без затримок в русі.

Так, за словами представників підприємства, причини затримок в русі не залежать від самого ЛКП “Львівелектротранс” – на це є дещо інші чинники. До прикладу, часті ДТП у Львові та неправильне паркування автомобілів – одні з головних причин змін в русі електротранспорту.

Потерпають від неправильного паркування львівських автомобілістів та ДТП і самі працівники підприємства – кажуть, що від такого вони страждають фінансово. Адже, внаслідок таких постійних затримок в русі фінальний фінансовий результат роботи підприємства значно знижується, кажуть в “Львівелектротрансі”.

Та ці проблеми можна вирішити – на думку чиновників, шлях вирішення питання – це створення смуг для руху громадського транспорту з обов’язковим встановленням делініаторів, які б не допускали порушень правил дорожнього руху львівськими водіями, які частенько нехтують ними і пересуваються смугою для громадського транспорту.

Делініатори і справді приносять очікуваний результат – так, наприклад, їх було встановлено на вулиці Іларіона Свєнціцького. Завдяки цим делініаторам поліпшився графік руху міських трамваїв, затримок транспорту майже не виникало. За даними ЛКП “Львівелектротранс”, на вулиці Свєнціцького делініатори на 15% збільшили виконання рейсів. Тому, ймовірно, такі делініатори можуть невдовзі з’явитися і на інших вулицях Львова, аби перешкоджати водіям заїжджати на смуги руху громадського транспорту.

Нагадуємо, перші делініатори у Львові з’явилися на оновленій площі Двірцевій і вже значно змінили в кращу сторону рух громадського транспорту тут.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.