Понеділок, 27 Травня, 2024

“77% затримок транспорту відбуваються через ДТП і неправильне паркування”, – ЛМР

Частенько від львів’ян можна почути скарги на те, що громадський транспорт, а особливо – електричний міський транспорт (тролейбуси та трамваї) курсує зі значним запізненням, постійними затримками тощо, розповідає сайт lviv-future. І це попри те, що пріоритетним в місті є саме громадський транспорт і влада розповідає про те, як всіляко його підтримує і унеможливлює запізнення та затримки в русі.

Так, в міській раді пояснили причини регулярних затримок в русі громадського електричного транспорту – тут пояснюють, що фактично 77% затримок відбуваються через те, що містяни неправильно паркуються, чим перешкоджають руху трамваїв, а також через ДТП і недотримання правил дорожнього руху львівських автомобілістів.

За даними департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, лише за жовтневий період (з 1 по 25 число місяця) в русі електричного міського транспорту стало аж 147 затримок громадського транспорту. З’ясували причини такої кількості затримок в русі транспорту і довідалися, що через ДТП сталося 84 затримки (більше 57% всіх затримок), а через неправильне паркування місцевих автомобілістів відбулося 29 затримок в русі транспорту, що складає більше 19% всіх затримок громадського транспорту у Львові.

Всього за цей період було зафіксовано 113 затримок руху транспорту через ДТП та неправильне паркування. При цьому майже 80% затримок припадає саме на міський електричний транспорт – трамваї. І лише 1% всіх затримок трамваїв відбуваються у Львові з вини самих трамваїв.

Як би там не було, а проблема затримки руху міського транспорту залишається актуальною для Львова. Нагадаємо, що в нашому місті запустили навіть в роботу спеціальний телеграм-бот, який надає інформацію про зміни руху міського транспорту та затримки в русі трамваїв.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.