Середа, 24 Квітня, 2024

Громадський транспорт у Львові – знову в режимі спецперевезень

Сьогодні, 30 березня, стало відомо про те, що львівський громадський транспорт повертається до режиму спеціальних перевезень, розповідає сайт lviv-future. Про це повідомив під час брифінгу міський голова Андрій Садовий.

Таке вимушене рішення ухвалили через те, що у Львові стрімко збільшується кількість захворювань на COVID-19. В такому режимі громадський транспорт має працювати до 12 квітня і у міській раді сподіваються, що львів’яни дотримуватимуться нових вимог до проїзду.

Варто зауважити, що на час спеціальних перевезень у львівському транспорті призупинено пільговий проїзд – абсолютно всі умови для перевезення пільгових категорій населення скасовано до 12 квітня. Тепер львівський транспорт курсуватиме виключно для тих людей, кому потрібно дістатися до роботи і повернутися з роботи додому, адже місто повинне надалі функціонувати.

За словами міського голови, громадський транспорт – це, здебільшого, те місце, де найшвидше можна заразитись, що в першу чергу мають розуміти люди похилого віку. Тому у міській раді вкотре нагадали молодим людям, що потрібно подбати про те, щоб батьки, дідусі та бабусі на цей час краще сиділи вдома і не нехтували правилами карантину.

Разом із тим, у міській раді запевняють, що кількість одиниць громадського транспорту на маршрутах зменшувати не планують, адже, згідно з правилами, перевозити можна тільки сидячих пасажирів.

Нагадуємо, ще кілька днів тому у міській раді повідомили, що, ймовірно, доведеться також призупинити роботу дитячих садочків у Львові. Однак сьогодні стало відомо, що садочки не закриватимуть повністю, а лише створять там чергові групи для тих батьків, які працюють, аби було де і з ким залишити дітей. Також у Львові заборонили діяльність продовольчих та мішаних ринків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.