Понеділок, 27 Травня, 2024

Львів’янам пояснили, чому мобільні додатки про рух міського транспорту не показують достовірних даних

У Львові курсують різні типи громадського транспорту – трамваї, тролейбуси та маршрутки, а відстежити їхню роботу містянам дають змогу спеціальні мобільні додатки, пише сайт lviv-future. Та частенько можна зауважити, що такі додатки працюють не зовсім коректно і не завжди показують достовірну інформацію стосовно руху громадського транспорту в нашому місті.

Львів’янам пояснили, чому саме дані мобільних додатків можуть бути недостовірними і чому їм не можна довіряти на 100%.

“Будь-яка інформація зі сторонніх джерел про випуски автобусів – неофіційна, а тому не відповідає дійсності”, – повідомили журналістам у АТП-1.

Кому ж тоді вірити і на що опиратися, користуючись громадським транспортом у Львові?

На запитання, кому тоді львів’яни мають вірити і що робити, щоб знати достовірну інформацію про рух громадського транспорту, тут розповіли, що опиратися можна тільки на дані ЛКП “Львівавтодор” та на дані тих компаній, які забезпечують диспетчеризацію.

“Ми можемо коментувати лише дані, отримані від офіційних звітів ЛКП “Львівавтодор” та на дані тих компаній, які сьогодні забезпечують диспетчеризацію”, – кажуть в АТП-1.

Що стосується великої кількості мобільних додатків та сайтів, які відстежують рух транспорту і інформують містян про знаходження маршрутки, трамваю чи тролейбусу, то тут кажуть, що вони є сторонніми ресурсами і за їхню роботу комунальне підприємство не несе відповідальності. Відтак коментувати роботиу цих ресурсів тут також не можуть, кажуть в АТП-1.

При цьому в АТП-1 зазначають, що кількість транспорту, яка виїжджає на маршрути кожного дня, може змінюватися, адже несправні автобуси змушені з’їжджати з маршрутів.

Нагадуємо, що для інформування мешканців міста про рух електротранспорту у Львові цими днями було створено спеціальний сайт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.