Понеділок, 27 Травня, 2024

Львів’яни розробили мобільний додаток для вільних подорожей містом

Днями в нашому місті представили нову розробку від львів’ян – це мобільний додаток для планування самостійних подорожей Львовом, розповідає сайт lviv-future. Travel Fellow – таку назву отримав спеціальний електронний гід, помічник у плануванні маршрутів містом.

Як розповіли у міській раді, цей додаток зібрав інформацію про кілька сотень найцікавіших місць у Львові, які варто побачити туристам. Все дуже просто – обираєте для себе знакове місце або пам’ятник, на який хочете подивитися, прямуєте туди і при знаходженні поруч з пам’яткою додаток автоматично починає вас інформувати про цю пам’ятку у форматі аудіо. Таким чином, всю інформацію про цікаву локацію нашого міста можна дізнатися тільки за допомогою свого смартфону.

Розробники додатку повідомляють, що планують і надалі працювати над зібранням інформації про знакові місця Львова – кожного дня додають все нові локації. Якщо ж користувач додатком володіє іншою мовою, то і в цьому питанні проблем немає – розробники створили чотири мови інтерфейсу.

Користувач сам розробляє свій маршрут Львовом – вибирає на мапі ті місця, які хоче відвідати, і за допомогою онлайн-гіда прямує до пам’ятної локації. Вся найцікавіша інформація про пам’ятне місце лише в одному додатку та в одному вашому смартфоні.

Що також цікаво, кажуть, що доступ до інтернету необов’язковий для користування додатком – можна просто завантажити необхідний контент і попрямувати з ним в захопливу подорож Львовом.

Варто зауважити, що такий додаток дуже необхідний саме в часі пандемії, коли на екскурсії містом піти неможливо через небезпеку в натовпі “підхопити” захворювання. Крім того, не треба залучати до своєї подорожі “реального” гіда, якщо у вас є смартфон і завантажений мобільний додаток.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.