Понеділок, 27 Травня, 2024

Львів’яни вимагають у влади ліквідувати парковку біля Гранд Готелю

Львів’яни незадоволені діяльністю парковки біля Гранд Готелю в центрі міста, розповідає сайт lviv-future. Так, днями на сайті Єдиних електронних петицій з’явилося черговий раз звернення від львів’ян, в якому вимагають повністю ліквідувати парковку на проспекті Свободи, 13.

Що і кому заважає?

У зверненні йдеться про те, що парковка навпроти Гранд Готелю створює дискомфорт для львів’ян – це доводять численні скарги мешканців нашого міста, які ледь не щоденно надходять на “Гарячу лінію міста Львова”.

Ще одна причина на користь цілковитої ліквідації парковки біля Гранд Готелю – це халатне ставлення власника парковки до домовленостей, укладених з Львівською міською радою.

Крім того, автор звернення вказує на те, що парковку біля готелю нещадно критикують українські блогери. А ще – висвітлення ситуації зі значними порушеннями в роботі парковки на всю країну в програмі “Зупини лося”. За словами автора петиції, це зіпсувало репутацію місцевої влади та “львівської урбаністики в цілому”.

У численних же скаргах львів’ян також йдеться про те, що парковка завдає дискомфорту пішоходам, адже вона значно звузила пішохідну частину дороги на проспекті Свободи, де чи не найбільша завантаженість.

Боротьба зі скандальною парковкою біля Гранд Готелю триває вже не перший рік

Звісно, якщо на розуміння львів’ян і підтримку електронного звернення можна сподіватися, адже мешканцям міста вже давно остогидла скандальна парковка, то на підтримку влади у випадку здобуття необхідної кількості підписів сподіватися, здається, зась.

Так, вже не перший рік львів’яни збирають підписи і звертаються до місцевої влади з проханням ліквідувати парковку. У 2019-му році петиція з таким же проханням теж назбирала необхідних 500 підписів, однак не знайшла підтримки і в половини депутатів міської ради.

Натомість, пригадаємо, появу парковки біля Гранд Готелю у 2017-му році депутати зустріли дуже жваво і пропозицію від скандального бізнесмена Григорія Козловського підтримали 44 депутати Львівської міської ради.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.