Вівторок, 21 Травня, 2024

Як отримувати послуги в ЦНАП за спрощеною процедурою?

Міський департамент адміністративних послуг заявив, що відтепер послуги в ЦНАП можна отримати легше: для цього достатньо лише оновити персональні дані в реєстрі територіальної громади. 

Про це інформує lviv-future.com.ua з посиланням на прес-службу Львівської міської ради. 

Як відомо, ЦНАП – державний орган, створений з метою надання населенню різноманітних адмінпослуг на місцях, недалеко від дому, за принципом “єдиного вікна” та “прозорого офісу”. 

Нагадаємо, у Львові функціонує 7 територіальних підрозділів Центрів надання адміністративних послуг у 6 районах міста: для мешканців Сихівського району – на вул. пр. Червоної Калини, 72, мешканців Шевченківського району – вул. М. Хвильового, 14а, мікаройон Рясне-1 – Т. Шевченка, 374, у Франківському районі міста Львова – по вул. Ген. Чупринки, 85, у Личаківському районі – вул. Костя Левицького, 67, Залізничному – вул. І. Виговського та Галицькому районі – площа Ринок, 1. Тривають будівельні роботи щодо спорудження територіальних підрозділів ЦНАП у Винниках, Брюховичах та Рудно. ЦНАПи у Львові надають понад 327 послуг від Львівської міської ради, її виконавчих органів, органів виконавчої влади, а також управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики. Зокрема, у територіальних підрозділах можна подати звернення, здійснити запис на прийом до посадовця, подати документи на оформлення закордонного біометричного паспорта чи української ID- картки та ін. 

Для того, щоб оновити дані в реєстрі територіальної громади, особі необхідно прийти в ЦНАП з пакетом документів, зареєструватися у терміналі керування чергою і надати документи адміністратору, який зареєструє звернення для внесення в реєстр інформації про мешканця: дату та місце народження, місце та дата реєстрації проживання, відомості про громадянство. Пакет документів містить в собі:

  • паспорт громадянина України
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера
  • правовстановлюючі документи на житло
  • будинкова книга (за наявності)
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років)
  • свідоцтво про шлюб (за наявності)

Ця процедура не займе багато часу і вже при наступному візиті в ЦНАП вам з собою необхідно мати лише паспорт для отримання паспортних послуг, нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги та інших послуг. 

 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.