Вівторок, 18 Червня, 2024

Платити штраф через несправний компостер? Проблема львівського електротранспорту

Проблема відсутності в міському громадському транспорті електронного квитка, який уже багато років вводять і ніяк не можуть довести до пуття, – не єдина. Так, у багатьох львівських трамваях та тролейбусах реальна проблема – це поламані компостери, які погано компостують квитки на проїзд або ж не працюють взагалі, розповідає сайт lviv-future.

Частішають скарги львів’ян на поламані компостери, які погано пробивають проїзні квитки. Через це людей штрафують.

“Вчора їхала з сином у 22 тролейбусі. Білети купила, прокомпостувала, однак компостер дуже погано пробив їх. Через кілька зупинок заходять контролери, даю їм квитки, на що вони відповідають, що квитки не відповідають компостеру”, – розповіла мешканка Львова, яка стала учасницею такої ситуації.

Як все розвивалося далі? Львів’янка відмовилася платити штраф і відказала, що пробила квитки одразу, а ще – що на них є порядкові номери, а в самому салоні тролейбуса – камери, які фіксують всі події. Та пасажирку таки змусили сплатити штраф в розмірі 140 гривень, бо пригрозили, що тоді на неї буде складено протокол.

Такі випадки у львівському електротранспорті – не поодинокі. Часто мешканці Львова скаржаться не лише на несправні компостери, а й на те, що контролери себе не завжди коректно поводять.

У ЛКП “Львівелектротранс” в правилах же проїзду пасажирів вказано, що несправність валідаторів не є підставою для безоплатного проїзду, тільки за винятку того, коли всі валідатори вийшли з-під ладу.

Звісно, у пасажирів також залишається варіант оплатити проїзд та закомпостувати квиток в електронний спосіб, зісканувавши код. Однак що робити, якщо придбав паперовий квиток та змарнував його через несправний валідатор? Адже кошти не лише не повертають, а й змушують платити штрафи пасажирів, які стали жертвами поломок у трамваях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.