Вівторок, 21 Травня, 2024

Стало відомо, коли у Львові відновлять нічні маршрутки

Чим дістатися додому? Питання залишається відкритим у Львові, адже досі не відновили свою роботу нічні маршрутки, які раніше курсували в нашому місті, пише сайт lviv-future. Досі було достеменно невідомо, чи запрацює ще колись у Львові нічний громадський транспорт, однак цими днями у Львівській міській раді розповіли, що нічні маршрутки таки будуть курсувати надалі.

Щоправда, відновити свою роботу у вересні вони ще не встигнуть – кажуть, що головна проблема – у відсутності водіїв на маршрутах. Поки що в пріоритеті керманичі для додаткових одиниць громадського транспорту, які виїдуть на маршрути вже в середу. Зазначимо, що цими днями у міській раді повідомили про суттєве збільшення кількості одиниць транспорту на маршрутах Львова.

Найбільш ймовірно, що вже в жовтні нічні маршрутки відновлять свою роботу, однак за тієї умови, що в Україні знову не запровадять локдаун. Тоді питання так і залишиться відкритим, і нічний транспорт не зможуть відновити доти, доки не завершиться локдаун.

Також комунальники ще мають призначити окремий тариф. Проїзд тут коштуватиме дорожче, ніж 10 гривень. Точних тарифів на проїзд в нічному транспорті поки що не озвучують.

Зазначимо, що нічні маршрутки у Львові безперебійно курсували ще з 2015-го року. Тільки через пандемію в місті були змушені скасувати нічний транспорт.

Нагадуємо, що з 1 вересня у Львові курсуватиме більше транспорту. Планується, що впродовж 1-6 вересня на міські маршрути додатково виїдуть 67 одиниць – зокрема, посилять маршрути, що курсують до вокзалу, а також маршрути, що ведуть до вищих навчальних закладів та до гуртожитків. Також у планах – відкоригувати графіки ранкових та вечірніх рейсів, кажуть у міській раді, та введення додаткових десяти одиниць транспорту до кінця вересня на міські маршрути.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.