Понеділок, 15 Липня, 2024

Транспорту не буде? В ЛОДА досі не погодили схему автобусних маршрутів

Вже з початком 2021-го року вступає в силу нова Львівська ОТГ, розповідає сайт lviv-future. У зв’язку з цим завдання місцевої влади – забезпечити належне функціонування громадського транспорту до всіх населених пунктів, які стали частиною новоствореної ОТГ на Львівщині.

В обласній державній адміністрації схему руху маршруток до населених пунктів, розроблених в міській раді, не погодили

Поки що питання транспорту до цих населених пунктів залишається відкритим, адже виконавчий комітет Львівської міської ради ще на початку жовтня затвердив схему руху громадського транспорту і віддав її на погодження до Львівської обласної державної адміністрації. Напрацювали схему руху, однак в обласній адміністрації її не погодили.

Чим аргументували відмову від схеми, напрацьованої виконавчим комітетом міської ради? Тут відповіли, що вони не мають ще відповідних юридичних повноважень, а сама обласна адміністрація вже має підписані договори з місцевими перевізниками на цих напрямках і не хочуть їх розривати достроково.

Також відмову виконавчий комітет міської ради отримав і від Державтоінспекції, адже тут не можуть погодити маршрути на цих напрямках доти, доки в області не дали на це згоди.

Які маршрути погодили в міській раді?

Ще в жовтні на сайті міської ради оприлюднили нові маршрути, які напрацювали для населених пунктів, які увійшли до Львівської ОТГ. Це були схеми руху дев’яти маршрутів, з яких чотири маршрути продовжили, а ще п’ять мали б стати новими. При цьому вартість проїзду зберігається та ж сама, що й була раніше.

Тоді ж, коли в міській раді оприлюднили ці маршрути, Андрій Садовий висловив сподівання, що в обласній адміністрації ще до 1 січня погодять ці маршрути, аби мешканці прилеглих населених пунктів мали можливість нормального доїзду до Львова.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.