Понеділок, 15 Липня, 2024

У львівських маршрутках невдовзі запрацюють контролери

Вже зовсім скоро у львівському громадському транспорті нарешті запрацює електронний квиток для автоматизованої оплати проїзду, пише сайт lviv-future. Фактично, міські структури вже майже вийшли на фінішну пряму в запуску системи і вже з середини січня наступного року львів’яни матимуть змогу користуватися електронним квитком. Водночас, разом з впровадженням автоматизованої системи оплати проїзду містянам варто чекати на низку інновацій.

Зокрема, нещодавно стало відомо, що у львівських маршрутках невдовзі запрацюють контролери. Якщо раніше їх можна було зустріти лише в електричному громадському транспорті, трамваях та тролейбусах, то тепер вони шукатимуть порушників і в міських автобусах, де контролюватимуть оплату проїзду. Вони запрацюють в міських автобусах вже з середини січня – тоді, коли і запрацює система електронного квитка. 

Львівські контролери в автобусах перевірятимуть оплату проїзду, зчитуючи інформацію з картки за допомогою спеціальних засобів – словом, все так, як і в електротранспорті, однак у автобусах перевірятимуть оплату проїзду працівники-інспектори “Львівавтодору”. Про це розповіли на радіо “Львівська Хвиля”.

Разом з тим, львів’янам, вочевидь, варто очікувати на підвищення вартості проїзду. Місцеві активісти вже почали бити на сполох, адже за разову поїздку, оплачуючи її у водія, доведеться сплачувати орієнтовно п’ятнадцять гривень. Чи справді коштуватиме разова поїздка п’ятнадцять гривень – поки що достеменно невідомо. 

Нагадуємо, що невдовзі львів’янам почнуть видавати персоналізовані квитки для оплати проїзду в міських автобусах. Їх отримають всі мешканці міста, які тут зареєстровані, а також ті, хто належить до пільгової категорії населення. Всі решта будуть змушені купувати квитки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.