Субота, 18 Травня, 2024

У Львові хочуть підняти вартість проїзду в електротранспорті

У Львові хочуть підняти вартість проїзду в громадському транспорті – на цей раз йдеться про тарифи на перевезення в електричному транспорті, трамваях та тролейбусах, розповідає сайт lviv-future. Днями стало відомо про те, що Львівське комунальне підприємство “Львівелектротранс” вважає доцільним підняти тариф до 12 гривень 43 копійок за одну поїздку.

У підприємстві зазначають, що чинний тариф в електротранспорті є замалим, адже не дозволяє здійснювати заходи з оновлення рухомого складу, покращення інфраструктури та підвищення кваліфікації працівників. Крім того, підприємство навіть вказало суму збитків – вона складає приблизно п’ять мільйонів гривень.

В ЛКП також зазначають, що причиною збільшення тарифу на проїзд є також ріст вартості електроенергії, вартість матеріалів та запчастин. Так само зросла зарплата працівників підприємства і витрати на обслуговування трамваїв та тролейбусів.

За словами директора підприємства, лише коригування тарифів на перевезення в електротранспорті допоможе поліпшити якість обслуговування львів’ян та забезпечить належне функціонування підприємства. Вартість проїзду востаннє піднімали в січні 2020-го року – тоді вона зросла до шести гривень за квиток у кіоску чи за допомогою електронних систем оплати, і до семи гривень – у кабіні водія.

Нагадуємо, що нещодавно про збільшення тарифів у Львові заговорили і приватні перевізники. В маршрутках вважають за доцільне встановити тариф у розмірі чотирнадцяти гривень за поїздку – там розповідають, що через карантинні умови підприємства потерпають від збитків, адже жодної фінансової допомоги від влади перевізники не отримали. Натомість отримали недофінансування щонайменше вполовину у порівнянні з докарантинним періодом роботи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.