Вівторок, 16 Липня, 2024

У Львові обвалюються старі будівлі: обурені очевидці поширюють фотографії в мережі

Львів – давнє місто з тривалою історією, у нас є чимало старих будинків, які потребують уваги влади та негайної реконструкції, пише сайт lviv-future. Останнім часом львів’яни все частіше скаржаться на випадки обвалу стін та інших елементів будинків і поширюють фотографії в мережі. Деякі з них ми зібрали в нашому матеріалі.

Ось так, наприклад, обвалилася частина старого балкону на вулиці Марка Вовчка, 28. Судячи з фотографії, зробленої очевидцем, є реальна велика загроза того, що конструкція і далі руйнуватиметься.

А так обвалилися елементи на даху будинку на вулиці Джерельній, 57. За свідченнями очевидиці, цегла висить прямо над тротуаром і може обвалитися комусь на голову, якщо оперативно не відреагують на ситуацію місцеві служби. Ситуація відбулася вчора, сьогодні територію біля будинку обгороджено і ліквідовано цеглу. Однак обурені львів’яни повідомляють, що обгородили тротуар так, що пройти пішоходам стало взагалі неможливо. Разом з тим, львів’янам обіцяють вирішувати питання зі станом даху і далі, однак що робитимуть і коли – поки невідомо.

Надійшла скарга від львів’янки, що мешкає по вулиці Ярошинської, 2. Львів’янка повідомила про те, що обвалилася частина від дашка перед входом до будівлі, і, за її словами, це вже не перша така ситуація. При цьому, за свідченням очевидиці, в ЛКП “Господар” фактично ніяк не реагують на звернення і запевняють, що заміни дах не потребує. Тим часом, його з року в рік “підремонтовують”, аби він не був таким загрозливим для життя місцевих мешканців.

Вносить свої корективи і погода – в багатьох будинках є загроза обвалу бурульок і снігу з даху. Львів’янам в цей час варто бути надзвичайно обережними і уважно пересуватися містом, щоб не потрапити в халепу.

Фото очевидців

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.