Субота, 18 Травня, 2024

У Львові відновлюються пільги в транспорті, однак лише в чітко визначені години

У Львові відновлюють пільговий проїзд у міському громадському транспорті, розповідає сайт lviv-future. Про це стало відомо після сьогоднішнього засідання комісії ТЕБ і НС. Відновлюється дія пільг для львів’ян вже від завтра, 27 квітня, однак пільги будуть діяти лише в конкретно визначені години. Як визначили в міській раді, діятимуть пільгові тарифи на проїзд з 11:00 до 16:00 год. У всі інші години скористатися можливістю пільгового проїзду львів’яни не зможуть.

Як розповів міський голова Андрій Садовий, Львів переходить до “жовтої” зони з “червоної”. Це означає, що в громадському транспорті можна перевозити виключно сидячих пасажирів.

Міський голова акцентує на тому, що Львову важливо, аби люди могли спокійно дістатися до роботи і додому після роботи, тож людей похилого віку та всіх, хто має можливість пільгового проїзду, закликає користуватися громадським транспортом саме у вищезазначений час.

Нагадуємо, цими днями уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людина Денісова написала на своїй сторінці у facebook про те, що рішення Львівської міської ради стосовно скасування дії пільг у громадському транспорті є протиправним. Уповноважена написала про те, що міські ради не мають повноважень скасовувати дію пільг у громадському транспорті в Україні, тому закликала міського голову Андрія Садового повернути можливість пільгового проїзду у Львові. Вона зазначила, що отримала чимало скарг від громадськості стосовно таких обмежень у Львові і повідомила, що бере ситуацію під власний контроль.

Таке рішення Львівська міська рада стосовно транспорту приймала вже минулого року. Тоді Людмила Денісова вносила аналогічне подання голові міської ради і це спрацювало – мерія скасувала таке протиправне рішення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.