Вівторок, 25 Червня, 2024

У Львові вимагають зменшити вартість проїзду в маршрутках

Львів’ян не влаштовують тарифи на проїзд в громадському транспорті, а особливо – в міських маршрутках, розповідає сайт lviv-future. Електронна петиція з відповідним зверненням з’явилася на сайті кілька днів тому, 10 лютого.

Так, за словами автора петиції, вартість проїзду в маршрутках варто зменшити через те, що ціна на паливо зменшилася з того часу, відколи встановили нові тарифи на проїзд. Так, якщо в лютому 2019 року вартість дизельного палива становила 28 гривень 44 копійки, то в січні 2021 року вартість дизельного палива максимально становить 25 гривень 34 копійки – тобто, ціна палива зменшилася на 11%.

Відтак, львів’янин пропонує зменшити тарифи на проїзд в маршрутках на 50 копійок і пропонує владі встановити тариф на проїзд 6 гривень 50 копійок максимально.

На початок року, як правило, в місті і піднімають питання тарифів на проїзд в громадському транспорті. Серед перевізників вже є пропозиції не зменшити, а навпаки – підняти вартість проїзду в громадському транспорті орієнтовно до 14 гривень. Водночас, перевізники пропонують оплачувати різницю міському бюджету і встановити реальну суму, яку можуть платити львів’яни за одну поїздку в маршрутці. Перевізники вказують на те, що з моменту підняття вартості проїзду подорожчало пальне, змінився курс долара, подорожчали запчастини та електроенергія тощо, тому вважають за потрібне переглянути чинні тарифи на проїзд.

В мерії ж поки що говорять про те, що збільшувати вартість проїзду найближчим часом не будуть. Тарифи переглядають з частотою раз в два роки, коли спершу перевізники спільно з управлінням транспорту розраховують новий тариф і виносять його на розсуд громадськості (громадські слухання). Тільки після цього нові тарифи погоджує виконавчий комітет Львівської міської ради.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.