Середа, 24 Квітня, 2024

“Їздіть на роботу на таксі”: львів’яни скаржаться на неможливість сісти в маршрутки

Хоч у Львові і дбають про регулярне оновлення громадського транспорту і закупляють щораз більше одиниць маршруток, трамваїв та тролейбусів, проблема залишається досі актуальною – люди не мають чим і як дістатися з одного кінця міста в інший, пише сайт lviv-future. Окрім багаторічної проблеми “забитого” вщент транспорту в “гарячий час”, додався карантин та пандемія, через що тепер для львів’ян, які користуються громадським транспорту, дістатися на роботу – справжнісінький квест.

“На роботу зранку не попасти”, – розповідає журналістам львів’янка Катерина. – “Годину чекати – і то не можу сісти з майже кінцевої зупинки, бо весь транспорт проїжджає повз (ред.)”.

Таку ситуацію можна спостерігати по всьому місту вранці та ввечері, в “гарячу” пору доби неможливо сісти в будь-який транспорт, особливо – в маршрутки. Заповнені маршрутки проїжджають повз зупинки з людьми, які годинами очікують на можливість доїхати на роботу, однак не мають змоги, бо “якщо водій візьме чуть більше людей – буде штраф”, за словами містянки.

За порадою з тим, куди можна піти з цією проблемою, львів’янка звернулася до поліцейських – тут їй відповіли, щоб їздила на таксі на роботу.

“З нашими зарплатами лише на таксі і вистачить, тоді який сенс ходити?”, – каже львів’янка.

Так, львів’яни вбачають вихід ситуації лише в одному – аби влада випустила більше одиниць транспорту на міські маршрути, щоб мешканці міста могли спокійно їздити на роботу і повертатися після праці додому. Дехто ж з львів’ян вважає, що наше місто просто не витримує такої кількості автомобілів на дорогах, через що транспорт постійно стоїть в заторах і постійно спізнюється.

Зауважимо, що раніше в міській раді повідомили про те, що 77% затримок громадського транспорту у Львові відбувається через ДТП та через неправильне паркування львівських автомобілістів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.