П’ятниця, 19 Липня, 2024

У Львові на час локдауну припинили рух транспорту на трьох маршрутах

На час локдауну у Львові не курсуватимуть автобуси на трьох міських маршрутах, розповідає сайт lviv-future. Сьогодні, 31 березня, в АТП-1 повідомили про те, що мова йде про тимчасове припинення роботи громадського транспорту на маршруті №2А, 10 та 45.

Так, попри те, що ще вчора у міській раді під час брифінгу обіцяли не змінювати кількість одиниць транспорту на маршрутах, однак в АТП-1 кажуть зовсім інше. Окрім того, що на трьох вищезгаданих маршрутах взагалі не буде курсувати транспорт, так у комунальному підприємстві також кажуть, що на час локдауну може бути переглянуто випуск автобусів на маршрути. У підприємстві обіцяють здійснювати під час локдауну та режиму спеціальних перевезень моніторинг кількості пасажирів.

Чому ж припинили рух автобусів на маршрутах №2, 10 та 45? За словами директора підприємства, рух автобусів на цих маршрутах припинили через те, що вони дублюються маршрутами львівського електричного транспорту.

Також на час локдауну у АТП-1 оприлюднили дещо змінений графік руху автобусів. Оновлений графік можна побачити на сайті підприємства.

Нагадуємо, що днями львівський громадський транспорт перевели в режим спеціальних перевезень у зв’язку зі стрімким збільшенням кількості захворювань. На цей час у Львові призупинено умови проїзду для пільгових категорій населення і влада дозволяє користуватися транспортом лише тим, хто працює в умовах локдауну. В такому режимі громадський транспорт у Львові працюватиме до 12 квітня.

Паралельно у Львові ввели додаткові обмеження – припинили роботу продовольчих та непродовольчих ринків, дитячі садки працюють в обмеженому режимі (лише окремі робочі групи для батьків, які продовжують працювати в умовах локдауну), а магазини будівельних товарів та магазини непродовольчої групи працюють лише на виніс.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.